1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 21
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz lewego płuca naciekający na ścianę klatki piersiowej
ekri4321

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 16582

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-11-11, 21:05   Temat: Guz lewego płuca naciekający na ścianę klatki piersiowej
::rose:: ::rose:: ::rose::
  Temat: drobnokomórkowy rak płuca z odległymi przerzutami
ekri4321

Odpowiedzi: 197
Wyświetleń: 58300

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-11-11, 20:48   Temat: drobnokomórkowy rak płuca z odległymi przerzutami
::rose:: ::rose:: ::rose::
  Temat: choroba mojego teścia........pomóżcie
ekri4321

Odpowiedzi: 184
Wyświetleń: 52699

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-10-27, 20:23   Temat: choroba mojego teścia........pomóżcie
Bardzo Ci współczuje. Doskonale wiem co teraz czujesz


Posty nie będące kondolencjami przenoszone są do wątku kciukowego guzi.
  Temat: rak płuca lewego
ekri4321

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 17500

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-10-15, 22:39   Temat: rak płuca lewego
Mój kochany tatuś odszedł dzisiaj o 9:25. Moje serce wyje z bólu :cry:
  Temat: rak płuca lewego
ekri4321

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 17500

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-10-10, 13:39   Temat: rak płuca lewego
Witam. Rozmawiałam dzisiaj z lekarzem prowadzącym. Jest bardzo źle. Nastąpiła agresywna progresja. Są przerzuty do drugiego płuca, śródpiersia, węzłów chłonnych. Powiedział, że musimy się przygotować na najgorsze, że może to nastąpić w ciągu kilku dni. Boże daj mi siłę.
  Temat: rak płuca lewego
ekri4321

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 17500

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-10-09, 11:59   Temat: rak płuca lewego
Witam. Dziękuję Wam wszystkim za słowa otuchy. Mój kochany tatuś jest od tygodnia w szpitalu. Jest naprawdę bardzo źle. Jest cały czas pod tlenem, ma okropne duszności, nie wstaje, nie może mówić. A to wszystko stało się w przeciągu paru dni. Boję się, że to cholerstwo go pochłania, mojego kochanego tatusia. Moją mamę pięć lat temu a teraz tate. Moje serce pęka na kawałki. Pozostaje mi tylko modlitwa o cud, proszę mamę żeby czuwała nad nim.
  Temat: rak płuca lewego
ekri4321

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 17500

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-09-24, 20:43   Temat: rak płuca lewego
Witam. Proszę pomóżcie mi. Mój ukochany tata jest od pewnego czasu bardzo słaby, w ogóle nie ma apetytu. Dzisiaj wieczorem wchodząc na schody spadł z nich (na szczęście nic mu sie nie stało). Powiedział, że ma uczucie jakby nie czuł lewej nogi. Lekarz podejrzewa u niego przerzut do kręgosłupa. Boże ja sie naprawdę bardzo boję. Co będzie dalej? Modlę się do Boga żeby tylko nie cierpiał. Zostałam w tej sytuacji zupełnie sama. Zawiodłam się na najbliższej mi osobie. Opóściła mnie w najgorszym momencie mojego życia. Cała ta sytacja mnie po prostu przerasta.
  Temat: rak płuc drobnokomórkowy z naciekami na serce i przełyk
ekri4321

Odpowiedzi: 116
Wyświetleń: 40813

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-09-14, 18:07   Temat: rak płuc drobnokomórkowy z naciekami na serce i przełyk
Witaj Oldzia
Koncentrator tlenu na pewno wypożycza hospicjum. Wiem, bo mojemu tacie tak załatwiłam
  Temat: rak płuca lewego
ekri4321

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 17500

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-08-31, 22:54   Temat: rak płuca lewego
Witam. Dawno nie pisałam ale cały czas czytam nowe wpisy. Mój tata jest już po 6 cyklach chemii. Jak do tej pory czuł się całkiem nieźle. Do dzisiaj. Bardzo się boję. Pojawiły się bóle głowy, barku i sztywność karku. Wiem, że mogą to być objawy oponowe i może być bardzo źle, że coś się rozwija. Nie chce żebym wezwała pogotowie mówi, że jeszcze wytrzyma, że może mu przejdzie. Jest bardzo uparty. Czym mogą być spowodowane te objawy? :-(
  Temat: Rak drobnokomórkowy - początek walki
ekri4321

Odpowiedzi: 142
Wyświetleń: 41503

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-08-24, 17:50   Temat: Rak drobnokomórkowy - początek walki
Wyrazy współczucia ::rose::
  Temat: rak płuca lewego
ekri4321

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 17500

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-05-22, 12:59   Temat: rak płuca lewego
Witam. Tata jest już po drugiej chemii. Czuje się o wiele lepiej. Tylko mam jedną wątpliwość. Dzisiaj obcinałam tatę i zauważyłam dość sporej wielkości znamię na głowie (nigdy tego wcześniej nie miał). Co to może być??
  Temat: rak płuca lewego
ekri4321

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 17500

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-04-29, 16:11   Temat: rak płuca lewego
Witam. Wczoraj byliśmy na SOR. Tatę bardzo bolało dziąsło i porobiły się wrzody. Dostał antybiotyk i środki przeciwbólowe. Dzisiaj strasznie spuchła mu szyja. Od czego to może być? Węzły chłonne? Bardzo się boję, że choroba postępuje.
  Temat: rak płuca lewego
ekri4321

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 17500

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-04-24, 08:02   Temat: rak płuca lewego
Pierwsze wyniki na karcie są po chemii, a drugie przed. Soraj witam :) . Jak u twojego taty? Jak się czuje po chemii?

[ Komentarz dodany przez Moderatora: absenteeism: 2012-04-24, 08:20 ]
Żeby nie mieszać dwóch wątków, proponuję odpowiedzi na pytanie poszukać tutaj: http://www.forum-onkologi...jego-vt5257.htm :)

  Temat: rak płuca lewego
ekri4321

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 17500

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-04-23, 21:05   Temat: rak płuca lewego
Witam. Dzisiaj wróciliśmy z C.O. w Bydgoszczy, po pierwszej chemii. Bardzo polecam ten szpital. Opieka lekarzy, pielęgniarek na najwyższym poziomie. Spotkałam się tam z życzliwością, zrozumieniem, indywidualnym podejściem do pacjenta. :) Tata czuje się w miarę dobrze. Nie kaszle już tak mocno, ból ustąpił (dostał najsłabszą dawkę morfiny w kropelkach) Gorączka trwała tylko jeden dzień. Oby jak najdłużej trwał taki stan. Proszę o to Boga. Wklejam wypis ze szpitala. Co o tym sądzicie. Jeszcze raz dziękuję Wam za wsparcie, które tu otrzymuję. :-D

  Temat: rak płuca lewego
ekri4321

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 17500

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-04-21, 09:52   Temat: rak płuca lewego
Witam. Tata już jest po pierwszej chemii. Na razie czuje się dobrze. Wczoraj w szpitalu, jeszcze przed chemią dostał wysokiej gorączki, 39,5. Powiedzcie mi, co to oznacza? Nie był przeziębiony. Czy jest możliwe aby ON się rozpadł? :?ale?:
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group