1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
edzia011082

Odpowiedzi: 397
Wyświetleń: 81331

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-05-26, 23:57   Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
... kiedy tak bardzo trudno wierzyć że będzie dobrze ;( widząc jak się czuje i co się z nią dzieje ( woda zaczyna się zbierać w brzuchu i prawa noga spuchnięta jak balon). A mi tak bardzo ciężko że nie mogę nic zrobić by jej pomóc :cry: była i jest moją najlepszą przyjaciółką, rozumiemy się bez słów... zawsze się śmiałyśmy że porozumiewamy się telepatycznie :-( . Życie nie dało jej zbyt wielu przyjemności a teraz kiedy mogłaby cieszyć się wnukami... to niesprawiedliwe :cry: dlaczego?? dlaczego tylu ważnych dla nas ludzi musi tak cierpieć??
dzisiaj DZIEŃ MATKI.... nasz ostatni i tak ważny :-(
dziękuję Ci bardzo za dobre słowa :cmok: staram się być silna ale czasami nie mam już sił udawać że jest OK chciałabym położyć się obok niej i razem z nią.... tak bardzo ją kocham
  Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
edzia011082

Odpowiedzi: 397
Wyświetleń: 81331

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-05-25, 10:25   Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
weszłam tak przypadkiem... i serce mi pękło :-( u mojej mamy zdiagnozowano raka jelita grubego z przerzutami do wątroby 21.01.2009 i... teraz przyszedł ten czas którego najbardziej się boje [zalamka] . Przeczytałam wszystkie twoje wpisy i tak jakbym czytała o własnym życiu.... moim i mojej kochanej mamy. Tydzień temu odebrano nam nadzieje " teraz to kwestia czasu" tak pożegnano nas na onkologii :cry: Przykro mi z powodu Twojej mamy :-(
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group