1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz prawego płuca
dominit1990

Odpowiedzi: 201
Wyświetleń: 64810

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-08-26, 08:37   Temat: Guz prawego płuca
trev jesteśmy dokładnie w tym samym momencie co Wasza Rodzina. U nas historia wygląda bardzo podobnie tzn my przebywaliśmy praktycznie cały czas w szpitalach ale leczyliśmy nie chorobę podstawową a jej skutki. Mama jest w złym stanie i już nikt nie chce nam pomóc. Też jestem załamana a najbardziej mnie boli fakt, że mama cały czas ma nadzieje, ze może będzie lepiej, może jej się polepszy.. Nie chce jej odbierać nadziei ale nie mogę tez kłamać. Mam 29 lat a rodzina praktycznie wszystko zrzuciła na mnie począwszy od koordynowania leczeniem poprzez opiekę nad mamą. Też jestem naprawdę złamana i wiem jak bardzo Cię to wszystko boli ale uważam ze naprawdę nie możesz winić siebie. To jak wygląda służba zdrowia jak wiele trzeba błagać o pomoc ile człowiek musi znieść upokorzeń, słyszeć słów, które łamią Ci serce wiedzą właśnie takie osoby jak my... próba ratunku ukochanej osoby to jak walenie głową w mur...

[ Dodano: 2019-08-26, 08:40 ]
i jakkolwiek to zabrzmi dodam tylko ze mama jest 21 lat młodsza od Twojego Taty. więc uwierz mi ze naprawdę Ci zazdroszczę....
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group