1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Powiększone węzły szyjne
daria0103

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 43783

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-12-24, 13:47   Temat: Powiększone węzły szyjne
Ja juz opisywałam swój przypadek w wątku "załamana młoda kobieta". Mam powiekszone węzły w pachwinach, pod pachami, nadobojczykowe i na szyi. Jedne większe, drugie mniejsze, wszystkie twarde, jednak przesuwalne. Po lewej i prawej stronie ciała.
  Temat: Powiększone węzły szyjne
daria0103

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 43783

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-12-24, 11:10   Temat: Powiększone węzły szyjne
Ale o to własnie chodzi z tą symetrycznością? Ze zwykle wezły nowotworowe powiększają się tylko po jednej stronie ciała? Czy muszą być w identycznych miejscach np po dwóch stronach szyji, czy wystarczy, że po prostu po tych dwóch stronach sa.?
  Temat: Powiększone węzły szyjne
daria0103

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 43783

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-12-23, 20:16   Temat: Powiększone węzły szyjne
Oczywiście nie wszystkie powiększone węzły chłonne szczególnie - szyjne oznaczają poważną chorobę.
Szczególnej uwagi wymagają węzły powiększone nad obojczykiem i w dołach pachowych po jednej stronie.

Czyli jeśli mam powiększone węzły chłonne po dwóch stronach ciała to nie powinnam się martwić? Różnią się one wielkością, tzn są mniejsze pod lewą pachą (0,8), a większe pod prawą (1,5cm), tak samo na szyi i w pachwinach, i tak jakby nad obojczykami.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group