1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi przewodowy: mikroinwazja z DCIS cribriforme
danisella

Odpowiedzi: 69
Wyświetleń: 39130

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-10-16, 17:20   Temat: Rak piersi przewodowy: mikroinwazja z DCIS cribriforme
Gaba a kto jest tym dobrym chirurgiem onkologiem. Ja znam jednego Pikel bardzo na bieżąco z leczeniem bo jego zona jest onkologiem, zatem napewno wymieniają poglądy. Pamiętam jak upierał się u moejej mamy na herceptynę, ale cóż mloda pani onkolog nie chciala nikogo sluchać i sama decydować, kazała wykonać biospsję wątroby, bo były przerzuty po to by stwierdzić czy to poszło z piersi. W koncu zwodzili, mama słabła, a rak rósł w siłę
  Temat: Rak piersi przewodowy: mikroinwazja z DCIS cribriforme
danisella

Odpowiedzi: 69
Wyświetleń: 39130

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-10-15, 17:39   Temat: Rak piersi przewodowy: mikroinwazja z DCIS cribriforme
Gaba pamiętam, że mojej mamie po 4 cyklach chemii też pierś zrobiła sie nabrzmiała , czerwona, twarda i wtedy lekarze z Redłowa zwołali tzw. Kominek i wspólnie ustalili, ze trzeba szybko operować. Kominek był 2 listopada, a operacja 15 tego samego miesiąca. Dziwi mnie brak reakcji lekarzy na taki stan.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group