1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rozpad rodziny po śmierci bliskiej osoby
czkawka

Odpowiedzi: 91
Wyświetleń: 27553

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-01-04, 22:57   Temat: Rozpad rodziny po śmierci bliskiej osoby
sarenka napisał/a:
no nie wiem,ja jakoś nie mam zapędów tak mocno usprawiedliwiających wulgarnego i nie godziwego odnoszenia się do własnej córki.

Sarenka nawet do głowy mi nie przyszło usprawiedliwiać ojca Soji.....po prostu żal mi takich ludzi. Nie wiedzą ile tracą swoim zachowaniem.
  Temat: Rozpad rodziny po śmierci bliskiej osoby
czkawka

Odpowiedzi: 91
Wyświetleń: 27553

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-01-04, 22:52   Temat: Rozpad rodziny po śmierci bliskiej osoby
soja napisał/a:
Kiedy straciłam moje pierwsze dziecko to skwitował : twoja wina, bo nawet dziecka nie potrafisz przy życiu utrzymać :cry: .Pewnie umarło, bo się przestraszyło jaką głupią matkę będzie mieć . A to przecież nie była moja wina . Ja to dzieciątko Kochałam nad Życie. Było chore i odeszło . Co ja na to mogłam poradzić ???

Trudno skomentować takie zachowanie. Mam nadzieję, że nie uwierzyłaś w ani jedno jego słowo? Strata dziecka to wielka tragedia....
Brak mi słów :cry:
  Temat: Rozpad rodziny po śmierci bliskiej osoby
czkawka

Odpowiedzi: 91
Wyświetleń: 27553

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-01-04, 22:48   Temat: Rozpad rodziny po śmierci bliskiej osoby
Soju nie obraź się za to co napiszę. Myślę, że Twój Tata to bardzo nieszczęśliwy człowiek. Nieszczęśliwy przez to, że nie potrafi okazać miłości swojej jedynej Córce.
Ktoś ogarnięty taką nienawiścią, ktoś kto nie dostrzega drugiego- najbliższego mu człowieka musi bardzo cierpieć. Takie zachowanie wypala od środka, wykańcza nie tylko otoczenie ale samego winowajcę.

Soju bardzo współczuję. Trudno mi pojąc jak jest Ci ciężko.
  Temat: Rozpad rodziny po śmierci bliskiej osoby
czkawka

Odpowiedzi: 91
Wyświetleń: 27553

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-01-04, 22:05   Temat: Rozpad rodziny po śmierci bliskiej osoby
Soju, jestem podobnie jak Katarzynka w szoku.
Nie potrafię zrozumieć takiej niczym nie uzasadnionej nienawiści, takiego traktowania.
A ja myślałam, że to ja nie dogaduję się ze swoim. Co prawda, nigdy nie miałam z nim dobrego kontaktu. Czułam, że jego wybory życiowe (czyli Mama i dzieci) to błąd, pomyłka i w takim przekonaniu wyrosłam. Była Mama, miałam kogoś bliskiego- nie ma Mamy nie mam już rodziny....
Włosy mi się jednak jeżą na głowie kiedy sobie pomyślę, że mogłoby być tak jak u Ciebie Soju. Bardzo mi przykro, że taką masz ciężką sytuację. Nie wiem, co mam napisać aby mogło Ci to pomóc. Zastanawiam się tylko co takiego siedzi w głowie człowieka ogarniętego takimi strasznymi uczuciami? Nie tłumaczę Twego Taty, ale myślę, że on sam musi bardzo się ze sobą męczyć.
A może jednak warto poprosić o pomoc męża? Może byłoby Ci łatwiej? Teraz to przecież najbliższa Ci tutaj osoba.

Trzymaj się ciepło
_itsme_
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group