1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Lublin, Rzeszów, inne miasto z okolicy?
czarek1982

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 10546

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2015-04-21, 12:18   Temat: Lublin, Rzeszów, inne miasto z okolicy?
Mój tato był operowany w tym szpitalu: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 4 w Lublinie i z naszej perspektywy mogę polecić. O Rzeszowie nie piszę, bo w sumie tu tylko bylismy w sprawie chemii.
  Temat: Lublin, Rzeszów, inne miasto z okolicy?
czarek1982

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 10546

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2015-02-19, 11:24   Temat: Lublin, Rzeszów, inne miasto z okolicy?
Updeate: może ktoś będzie potrzebować informacji w temacie. Mogę polecić placówki w Lublinie. Tat ma za sobą obie operacje (jest już kilka miesięcy po), oraz 4 kursy chemii i trzyma się dzielnie. Walczcie też, zwłaszcza o terminy. Przypominajcie się i nie dajcie się zbyć.
  Temat: Lublin, Rzeszów, inne miasto z okolicy?
czarek1982

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 10546

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2014-06-09, 09:11   Temat: Lublin, Rzeszów, inne miasto z okolicy?
dziś tata ma usuwany guz z jelita. Trzymajcie kciuki ;)
podjęliśmy decyzję, że płuca też będą leczone w Lublinie

wszystkim bardzo dziękuję za pomoc, jestem bardzo wdzięczny
  Temat: Lublin, Rzeszów, inne miasto z okolicy?
czarek1982

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 10546

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2014-05-16, 09:10   Temat: Lublin, Rzeszów, inne miasto z okolicy?
ela1 powody dla których polecasz wybrać coś na miejscu są takie same jak w postach vioom?
  Temat: Lublin, Rzeszów, inne miasto z okolicy?
czarek1982

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 10546

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2014-05-12, 23:32   Temat: Lublin, Rzeszów, inne miasto z okolicy?
Dodałem zdjęcia w formie załączeń.
  Temat: Lublin, Rzeszów, inne miasto z okolicy?
czarek1982

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 10546

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2014-05-12, 22:51   Temat: Lublin, Rzeszów, inne miasto z okolicy?
W załączeniu chciałbym jeszcze Wam pokazać wyniki z badań taty. Nie miałem wcześniej możliwości. Może one pozwolą dokładniej rozeznać temat i wspomóc wybór ośrodka na operowanie płuca.

ps. jestem bardzo wdzięczny za każdą informację.


Postaram się zawrzeć informacje zgodnie z chronologią.

Rozpoczęło się od tego że tata złapał przeziębienie, następnie zapalenie oskrzeli. Dostał antybiotyk.
Kilka tygodni później gdy sytuacja się powtórzyła lekarz rodzinny juz się zaniepokoił i zlecił badania krwi. Tu wyszła bardzo słabo morfologia i tata trafił do szpitala gdzie zaraz po określeniu grupy podano mu krew.
Badania jakie zrobiliśmy w szpitalu to między innymi rtg płuc, tk klatki, tk brzucha, kolonoskopia. Około tygodnia po wypisie w innym ośrodku udało zrobić się bronchoskopię. Wyniki poszczególnych badań zamieszczam poniżej. Dodam że operacja jelita jest już zaplanowana w ośrodku w Lublinie na początek czerwca. W kwestii operacji płuca, proszę o opinie na temat ośrodków w tej części Polski. Każda opinia jest dla nas bardzo cenna.

























pps. ponieważ jest jakiś problem z powiększaniem miniaturek zdjęć, dodałem linki bezpośrednie.
  Temat: Lublin, Rzeszów, inne miasto z okolicy?
czarek1982

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 10546

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2014-05-12, 11:19   Temat: Lublin, Rzeszów, inne miasto z okolicy?
DorotaP napisał/a:
Tutaj ważny jest czas, o kolejkach nie może byc mowy.

zgadza się to też mam na uwadze
  Temat: Lublin, Rzeszów, inne miasto z okolicy?
czarek1982

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 10546

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2014-05-12, 01:24   Temat: Lublin, Rzeszów, inne miasto z okolicy?
Witajcie. Poszukuję porady w wyborze placówki do usunięcia guza z płuca. Zastanawiam się nad tym 4centrymetrowym płaskonabłonkowym pomiędzy Lublinem a Rzeszowem.
Z tego co się dowiedziałem, to nadaje się do wycięcia, tylko kwestia wybrania placówki i ustawienia się w kolejce. Bardzo proszę o opinie lub informację gdzie jeszcze mogę szukać.

ps. Dodam że znaleziony został też gruczolak w jelicie. Również kwalifikuje się do operowania przy czym tu wybór padł na Lublin.

Dziękuję z góry za wszystkie opinie.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group