1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak pęcherza moczowego naciekający
bolek1950

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4375

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2015-02-05, 18:51   Temat: Rak pęcherza moczowego naciekający
witaj mandaryna Przenieś ten wątek forum rak pęcherza moczowego założony przez czarownice 44 tam jest nas wiecej
Pozdrawiam
  Temat: Rak pęcherza moczowego inwazyjny
bolek1950

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 6037

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2015-02-05, 18:39   Temat: Rak pęcherza moczowego inwazyjny
WITAJ Lacoste
Przenieś ten wątek na forum rak pęcherza moczowego na wątek założony przez czarownice 44 tam jest nas więcej to jest rak złośliwy o wysokim zagrożeniu do tego potrzebna jest też wizyta u onkologa ja go mialem
Pozdrawiam jeśli coś mogę pomóż pisz bolek 1950@wp.pl
  Temat: Rak pęcherza moczowego
bolek1950

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4906

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2014-11-23, 10:51   Temat: Rak pęcherza moczowego
Witaj
Maryna a le te wlewki BCG powinien dostawać przez okres 3 lat po wlewkach nie łapie się tak gruźlicy
wystarczy dbać bardzo o osobistą higiene szybciej ja wybrałem 27 wlewek
Proszę przejść na forum rak pęcherza policzmy się tam jest nas więcej
Pozdrawiam
  Temat: Rak pęcherza moczowego inwazyjny
bolek1950

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 6691

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2014-11-23, 10:24   Temat: Rak pęcherza moczowego inwazyjny
Witaj jeśli byleś we Wrocławiu w a,s,k, to trafiłeś bardzo dobrze a bo ten typ można leczyć wlewkami B C G lub inną chemą ja z g 3 cis walczyłem 7 lat tak że pośpiech tu jest nie wskazany zabiegiem ale to twoja decyzja
próbuj w szpitalu na Kamińskiego lub w kolejowym chyba to jest na wiśniowej ja na twoim miejscu nie szukał
więcej mogę podać na bolek1950@wp.pl
Pozdrawiam życzę dużo zdrowia
  Temat: Rak pęcherza moczowego
bolek1950

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 4276

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2014-09-16, 08:22   Temat: Rak pęcherza moczowego
Wita
Murano jestem po usunięciu pęcherza chentnie po mogę coś doradzę Jedno to głowa do góry jak najmniej rozmowy o chorobie ja starałem nie myśleć o chorobie a walczyłem 7 lat ja co to pisz Bolek1950@wp.pl
Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group