1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 32
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Bogdusia - komentarze (vf4, vf7, vf7)
bogdusia

Odpowiedzi: 76
Wyświetleń: 15469

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2017-02-17, 20:58   Temat: Bogdusia - komentarze (vf4, vf7, vf7)
Richelieu dziękuję. :flow:
  Temat: Bogdusia - komentarze (vf4, vf7, vf7)
bogdusia

Odpowiedzi: 76
Wyświetleń: 15469

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2017-02-13, 21:45   Temat: Bogdusia - komentarze (vf4, vf7, vf7)
Dziękuję za wszystkie kciuki i ciepłe słowa. Ania czuje się dobrze , czekamy na his-pat.

[ Dodano: 2017-02-13, 21:47 ]
Ps, poproszę o wątek kciukowy, bo merytorycznie zrobi się pewnie dopiero po porodzie.

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2017-02-16, 19:59 ]
Zrobione.

  Temat: Bogdusia - komentarze (vf4, vf7, vf7)
bogdusia

Odpowiedzi: 76
Wyświetleń: 15469

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-06-14, 13:08   Temat: Bogdusia - komentarze (vf4, vf7, vf7)
Przepraszam :flow:
  Temat: Bogdusia - komentarze (vf4, vf7, vf7)
bogdusia

Odpowiedzi: 76
Wyświetleń: 15469

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-06-13, 21:58   Temat: Bogdusia - komentarze (vf4, vf7, vf7)
tesso najwazniejsze ze nasi bliscy już nie cierpią... A Boga ja osobiście mam w sercu natomiast cała ta otoczka... pozostawię to bez komentarza.
Wolałabym z Wami moje kochane pisać na fb bo tu nie chcę zaśmiecać a ludzie naprawdę potrzebują tego forum dla konkretów, my obecnie zastanawiamy się nad lepszym zyciem...
Chętnie pokonwersuję na te tematy ale na fb np.

[ Dodano: 2016-06-13, 22:18 ]
Judita, Tessa pytacie jak się trzymam i co u mnie.
Szczerze to mam się całkiem nieźle mimo straty tak bliskiej osoby.
Temat pogrzebu szybko i sprawnie ogarnięty, na uroczystości było bardzo dużo ludzi więc cieszę się że mamę wszyscy znali i szanowali jak i kochali.
Na szczęście i jak już pisałam wcześniej z chorobą mamy nigdy nie zostalam sama zawsze moglam liczyć na mojego kochanego brata, jego żonę oraz mojego męża i syna zawsze byli przy mnie jeśli nie ciałem to duchem.
W ostatnich momętach bardzo pomogla nam pewna Ciocia Basia która jak dobry duszek pokierowała nas gdzie trzeba jechać co załatwić. Za to z calego serca jej dziękuję.
Również Hospicjum Księży Marianów z ul Tykocińskiej spisało się na medal.
Byli zawsze wtedy kiedy ich potrzebowaliśmy jeśli nie osobiście to telefonicznie.
Dziękuję z calego serca raz jeszcze. Bóg zapłać!
myślę ,ze dobre samopoczucie zawdzięczam mojej ukochanej Królowej Matce,
która w pewien podświadomy sposób przygotowała nas do swojego odejścia , jeszcze dzień przed śmiercią usmiechała się do mnie to dalo mi nadzieję że nie może być już gorzej, moze być tylko lepiej.
Jestem dziwnie spokojna, pogodzona z losem bo wiem ze te ostatnie miesiące życia mojej mamy spędziłam z nią i że zrobiłam wszystko najlepiej jak potrafiłam by Moja Królowa była szczęśliwa i zadowolona.
Zdążyłam powiedzieć jej że ją kocham i że była najlepsza matką na świecie,
że wychowała nas na wspaniałych ludzi.
To dalo mi ukojenie i ulgę a teraz czas na powrót do rodziny czyli syna i męża bo taka była wola mojej Mateczki, ze mam się zająć synem i go wychować na porzadnego człowieka :) więc muszę spełnić rozkaz mej Królowej...
  Temat: Bogdusia - komentarze (vf4, vf7, vf7)
bogdusia

Odpowiedzi: 76
Wyświetleń: 15469

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-06-10, 13:24   Temat: Bogdusia - komentarze (vf4, vf7, vf7)
marzenko 66 przepraszam serdecznie. Poprawiam sie i teraz zapraszam na moj watek kciukowy bo w watku o chorobie chyba nic wiecej nie jestem w stanie dodać.

Irena bardzo Ci współczuję.
Moja krolowa jeszcze mnie nie odwiedzila we śnie.
Odwiedzila za to mojego syna w noc poprzedzajaca odejscie.
Ale od poczatku :
Moja latorośl kończyła 1 czerwca 18 lat a moja mama bardzo czekala na to wydarzenie .
W nocy z 29 na 30 maja przyszla do niego we śnie.
Relacjonował że byla w jasnej poswiacie . Przeprosiła że nie będzie na urodzinach ponieważ ma do załatwienia bardzo ważne sprawy.
Odwróciła się i odeszła.
Syn opowiedział mi o tym dopiero po śmierci mamy nie ukrywam że miałam gęsią skórkę na rękach.
  Temat: Bogdusia - komentarze (vf4, vf7, vf7)
bogdusia

Odpowiedzi: 76
Wyświetleń: 15469

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-06-06, 00:07   Temat: Bogdusia - komentarze (vf4, vf7, vf7)
Siostra Radke.Nawet nie wiesz jak bardzo zgadzam się z Twoimi wypowiedziami.
Moje odczucia są bardzo podobne.
Jestem już spokojna o moją Królowa Matkę.
  Temat: Bogdusia - komentarze (vf4, vf7, vf7)
bogdusia

Odpowiedzi: 76
Wyświetleń: 15469

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-06-04, 08:45   Temat: Bogdusia - komentarze (vf4, vf7, vf7)
Siostra radke piszesz o tym że mama byla sie z wami pożegnac...
To dziwne ale my również doświadczyliśmy
niesamowitych rzeczy, zwiàzanych z przejsciem na drugą stronę...

[ Dodano: 2016-06-04, 08:59 ]
Agnes OO3 pisałas o pięknej roli dziecka. Teraz to rozumiem .
Jestem wdzięczna , że dane nam było tego doświadczyć.
Że przez te miesiące choroby moglismy oswoić się z odchodzeniem,
a kiedy nadszedł ten moment ...daliśmy radę...
  Temat: Bogdusia - komentarze (vf4, vf7, vf7)
bogdusia

Odpowiedzi: 76
Wyświetleń: 15469

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-05-29, 22:45   Temat: Bogdusia - komentarze (vf4, vf7, vf7)
Dziękuję za wsparcie.
  Temat: Bogdusia - komentarze (vf4, vf7, vf7)
bogdusia

Odpowiedzi: 76
Wyświetleń: 15469

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-04-29, 23:20   Temat: Bogdusia - komentarze (vf4, vf7, vf7)
asia333 :tull:
  Temat: Bogdusia - komentarze (vf4, vf7, vf7)
bogdusia

Odpowiedzi: 76
Wyświetleń: 15469

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-04-29, 15:49   Temat: Bogdusia - komentarze (vf4, vf7, vf7)
:rott:
  Temat: Bogdusia - komentarze (vf4, vf7, vf7)
bogdusia

Odpowiedzi: 76
Wyświetleń: 15469

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-04-21, 21:35   Temat: Bogdusia - komentarze (vf4, vf7, vf7)
Dziś mama przeszla talkowanie opłucnej, mam nadzieję ze zabieg ten powiedzie się i płyn przestanie napływać.
Taka dzielna jest ta moja maleńka mateczka, życie nigdy jej nie oszczędzało ,
ale jak patrzę na nią to mimo malenkiej posturki jest taka silna i dzielna.
Ile jeszcze zniesie?
A wam kochani bardzo dziękuję za wsparcie ::thnx::
  Temat: Bogdusia - komentarze (vf4, vf7, vf7)
bogdusia

Odpowiedzi: 76
Wyświetleń: 15469

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-03-28, 00:11   Temat: Bogdusia - komentarze (vf4, vf7, vf7)
::thnx:: łezko
  Temat: Bogdusia - komentarze (vf4, vf7, vf7)
bogdusia

Odpowiedzi: 76
Wyświetleń: 15469

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-03-01, 21:53   Temat: Bogdusia - komentarze (vf4, vf7, vf7)
marzena66 dziękuję za odpowiedź.
:flower: :flower:
  Temat: Bogdusia - komentarze (vf4, vf7, vf7)
bogdusia

Odpowiedzi: 76
Wyświetleń: 15469

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-02-18, 08:49   Temat: Bogdusia - komentarze (vf4, vf7, vf7)
Dziś mama konczy czwarty cykl chemii , rozmawialam z p. doktor podobno slabo reaguje na chemioterapię za kilka tygodni rediagnostyka i kolejne decyzje.
Mimo to mama czuje się dużo lepiej niż w listopadzie , a mnie nikt nie odbierze nadziei bo wiem ze doputy mamcia ma chęc walki będzie żyć!
Na złośc tym , którzy popadli w schematową rutynę.
  Temat: Bogdusia - komentarze (vf4, vf7, vf7)
bogdusia

Odpowiedzi: 76
Wyświetleń: 15469

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-02-05, 06:22   Temat: Bogdusia - komentarze (vf4, vf7, vf7)
Siostra radke dziękuję-sledzę wasze losy oraz trzymam za was kciuki.
Pozdrawiam serdecznie! :flower:
 
Strona 1 z 3
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group