1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak niszczy organizm chorego i psychike rodziny osoby chorej
betsi

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 15508

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2013-02-08, 14:39   Temat: Rak niszczy organizm chorego i psychike rodziny osoby chorej
infinity mój mąż ma chłoniaka,tzn,mamy już wyniki z PETa i są dobre,jest remisja :) w poniedziałek ma jechać do swojej doktor,i powie nam co dalej,co ile badania.Ale też przeszliśmy,dobrze,że mój mąż jest silny!
wiesz,ty sie przynajmniej badasz,a ja sie boje zrobić nawet zwykłą morfologię ;) do ginekologa tez by mi sie przydało iść!
  Temat: Rak niszczy organizm chorego i psychike rodziny osoby chorej
betsi

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 15508

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2013-02-07, 17:34   Temat: Rak niszczy organizm chorego i psychike rodziny osoby chorej
infinity bardzo ci współczuje śmierci mamy i takiej tragedii.wiesz,mój mąż jest chory na raka,a ja też sie boję ,ze ja też jestem chora,ale boję się teraz lekarzy,diagnoz,i tego,ze to niemożliwe że dwoje ludzi mąż i żona są chorzy na raka-a jednak jest to możliwe :-(
ja też mam wszędzie raka,boli mnie jajnik,rak jajnika,boli mnie łopatka w poblizu jest pieprzyk,mam czerniaka,boli mnie stopa-odetną mi nogę :cry:
powiedz,dlaczego tak twoja mam wcześnie umarla?późno zdiagnozowano tego raka?przecież chyba tak w czasie chemii się nie umiera-chyba że ...?no nie wiem?a jak tata?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group