1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: stres, strach, przerażenie
berta20

Odpowiedzi: 57
Wyświetleń: 25825

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-03-14, 09:17   Temat: stres, strach, przerażenie
Z przyjemnością się spotkam i pogadam .Dam Ci znać .Zwykle uderzam w stronę Magurki ,Dębowca ,Szyndzielni ale nad zapora nigdy nie byłam Jak narazie to zimno mnie przeraża ,kiedy ta zima sie skończy .Muszę wszystkie wnętrznosci i cały kosciotrup przebadać
  Temat: stres, strach, przerażenie
berta20

Odpowiedzi: 57
Wyświetleń: 25825

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-03-12, 13:53   Temat: stres, strach, przerażenie
Sa ludzie ,którzy chcą o tym gadać i to im pomaga ale są tacy ,którzy nie chcą i trzeba to uszanować .
U mnie najpierw pojawiło sie PRZERAZENIE -Usłyszałam -Są zmiany w płucach , pójdziesz na TK żeby potwierdzić , prawdopodobnie bedziemy Cie otwierać .Wystarczy mi jej smutny wyraz twarzy ,nieobecny wzrok zeby sie domyslić jakie zmiany .
Potem pojawił sie STRACH
Strach przed operacja
Tato zmarł po operacji mózgu
Mama po operacji jelita grubego
Teraz ja ,moze sie nie wybudzę ,muszę szybko wszystko załatwiac ,małe dziecko ,co to bedzie ? widze siebie w chorobie ,umierajacą ,nawet w trumnie
Bezsenna noc ,dostałam tabletki ale może zostawię ,może będzie jeszcze gorzej
Dzwonię do znajomego lekarza( 40 lat pracował na płucnym ).mówi tak to napewno w 80% rak
Wreszcie znajduję forum -co za ulga ,ludzie piszą ,mają problemy i to wielkie ,ja jeszcze nic nie wiem na 100% .DSS daje mi nadzieję to tak dużo .Pomaga przetrwać do czasu badania i wyniku
Przez ten czas czytam ,chcę rozmawiać ale nikt nie chce .przestań o tym mysleć ,na pewno to co innego ,będzie dobrze ,wmawiasz sobie itp -to takie wkurzające .Dlaczego nie chcą o tym rozmawiać ze mną ?.Oni mają mnie w nosie ,ignorują a ja taka załamana .
Po badaniu bola mnie kosci -tak to już przerzuty
Mam już wszystkie objawy ,za dużo sie naczytałam
Czytam blog Andrzeja S -myslę -może i mnie sie uda ?
Zaczął się STRES - jaki wynik ? liczę dni ,czekam ,chodzę od okna do okna
Moje myśli się kotłują ,powracają jak bumerang .oswajam się z tym gadem
Doszedł wreszcie -SZOK
Wykluczyliśmy raka
Szok trwa
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group