1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: badania genetyczne
benia297

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 13819

PostDział: BADANIA pacjenta onkologicznego   Wysłany: 2016-01-28, 22:43   Temat: badania genetyczne
dziękuję za wszystkie słowa one bardzo mi pomagają wiem że muszę brać się za siebie muszę sie porządnie przebadać i będę dawać Wam znać muszę pokonać strach chociaż będzie bardzo ciężko a rodzinie powiem po badaniach ja będę miała wyniki

[ Dodano: 2016-01-28, 23:27 ]
dzisiaj mąż zobaczył skierowanie na badania genetyczne i zobaczył część wpisu nowotworami złośliwymi i spytał się mnie czy mam podejrzenie nowotworu ja odpowiedziałam udając uśmiech że nie martw się miśku jeszcze ten rok przeżyję i było milczenie mąż poszedł a mi było bardzo ciężko pomyślałam że jak coś wyjdzie jak ja mu to powiem

[ Dodano: 2016-01-28, 23:30 ]
badania dostałam na pilne do wykonania
  Temat: badania genetyczne
benia297

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 13819

PostDział: BADANIA pacjenta onkologicznego   Wysłany: 2016-01-28, 22:24   Temat: badania genetyczne
najgorsze że ja to wszystko rozumiem albo wydaje mi się ze rozumiem jak cokolwiek w mojej rodzinie komuś dolega szybko go konsultuję i przebadam ale jak dotyczy to mnie to porostu strach mnie paraliżuje nieraz jak mam sie załątwić i jest mąż to on się śmieje że robię 10 podchodów a ja udając śmiech mówię że jak niemowlę za każdym razem troszkę a w duszy az płakać się chce a potem chodzę pół godziny żeby opróżnić pęcherz w całości i tak wygląda mój ranek to wszystko trwa około godziny już od ponad pół roku i nie mogę nikomu powiedzieć żeby nikogo nie martwić
  Temat: badania genetyczne
benia297

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 13819

PostDział: BADANIA pacjenta onkologicznego   Wysłany: 2016-01-28, 21:23   Temat: badania genetyczne
najgorsze jest to coś czyli strach 15lat pracowałam na bloku operacyjnym dorosłych widziałam to wszystko ja najgorzej że czuję że coś jest nie tak już od ponad pół roku gorzej nawet moje samopoczucie jest inne jestem jakby wiecznie zmęczona niedospana chociaż nie mam powodu w obecności męża udaję że jest wszystko ok ale jak jestem sama czy w pracy wtedy dopada mnie strach wiem że kolonoskopię powinnam zrobić i to juz dawno ale boję się porostu boję się ja byłam przy operacji nawet mojej babci bo nie było komu mnie zastapić i wiecie kiedyś zawsze sobie powtarzałam ze ja się nie dam zoperować a teraz się boję coraz bardziej i chociaż tutaj mogę napisać co czuję żeby nie obarczać rodziny
  Temat: badania genetyczne
benia297

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 13819

PostDział: BADANIA pacjenta onkologicznego   Wysłany: 2016-01-28, 20:32   Temat: badania genetyczne
dziękuję za odpowiedz jest jeszcze u mnie coś dziwnego bo rano dopóki się nie opróżnię porządnie ichociaż i tak zawsze czuję jakby nie do końca nie mogę porządnie się wysiusiać po oddaniu stolca tak jakbym dopiero mogła opróznić resztę pęcherza i to mnie też mie pokoi
  Temat: badania genetyczne
benia297

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 13819

PostDział: BADANIA pacjenta onkologicznego   Wysłany: 2016-01-28, 20:06   Temat: badania genetyczne
Witam nie wiem gdzie mam zadać to pytanie więc proszę o umieszczenie w odpowiednim dziale mam takie pytanie dzisiaj lekarz mnie nastraszył i wysłał na badania genetyczne na pilne coś dzieje się w moich płucach słuchawką wysłuchuje bardzo brzydkie furczenia zdjęcie rtg wszystko ok i jeszcze jeden problem mam ciągle jak nie zaparcia to biegunkę a jak robię juz to za przeproszeniem tak jakbym strzelała po całym sedesie a na badania genetyczne dlatego wysłał ponieważ mój 1dziadek zmarł na nowotwór jelita grubego 2dziadek nowotwór jelita i żołądka babcia zaczęło się od nowotworu na kobiecych i druga babcia nowotwór zołądka mój tato ma gózy mózgu mama jest zdrowa dziadkowie i babcie zmarli w wieku od 50 do 60 lat mając ja się wystraszyłam mam 48lat i ciągle mam kłopoty z wypróżnianiem a jak sie załatwię to boli mnie odbyt nie mam zylaków ani szczeliny szczelinę miałam 10lat temu proszę poradzcie iść na te badania i czy jest czego się bać z góry dziękuję
  Temat: Wielooponiakowość różnopostaciowa mózgu
benia297

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 5932

PostDział: Nowotwory ośrodkowego układu nerwowego   Wysłany: 2014-10-05, 22:13   Temat: Wielooponiakowość różnopostaciowa mózgu
dziękuje bardzo za odpowiedz.Wiem że trudno powiedzieć tak rzetelnie z takiego opisu ale wyniki pozostawiłam w szpitalu. Bardzo też przepraszam za to jak to napisałam ale pisałam w pracy spiesząc się. Jeszcze jeżeli można podpowiedzieć jakie wyniki można tacie zrobić byłabym bardzo wdzięczna. Bardzo dziękuje za wszystko
  Temat: Wielooponiakowość różnopostaciowa mózgu
benia297

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 5932

PostDział: Nowotwory ośrodkowego układu nerwowego   Wysłany: 2014-10-05, 18:30   Temat: Wielooponiakowość różnopostaciowa mózgu
witam mam pytanie i prośbe o odpowiedz i podpowiedz jakie badania można jeszcze tacie zrobic mieszkamy w białymstoku u taty 2lata temu zdjagnozowano wielooponiakowość różnopostaciową 2stopnia nikt nie podjął sie operacji ze wzdlędu na usytuowienie teraz od jakiegoś czasu bolą tate ręce w stawach dłoni i nogi a od 3dni ból jest tak silny ze nie da rady wyjsć z wanny wstać z sedesu a nawet zdjąć koszule bolą już całe ręce i barki a nogami ledwo chodzi dziś byłam w szpitalu zrobili usg brzucha kt głowy i rtg klatki i tak w usg w wątrobie jedna zmiana 7mm angiomyolipoma? tu? meta?reszta bez zmian w tk głowy oponiaki z cechami zwapnienia i rtg w normie prosze mi doradzić czy tak silne bole podawałam ketonal nie pomogło moga byc spowodowane jakimiś przerzutami czy to zmiany reumatyczne mogą być tak silne położyli tate do szpitala od razu informując mnie że i tak tate nie wyleczą ja powiedziałam że rozumiem ale żeby ustalili od czego tak potworny ból i ustawili leki bardzo prosze o odpowiedz


witam
mam pytanie i prośbe o odpowiedz i podpowiedz jakie badania można jeszcze tacie zrobic
mieszkamy w białymstoku

u taty 2lata temu zdjagnozowano wielooponiakowość różnopostaciową 2stopnia
nikt nie podjął sie operacji ze wzdlędu na usytuowienie

teraz od jakiegoś czasu bolą tate ręce w stawach dłoni i nogi
a od 3dni ból jest tak silny ze nie da rady wyjsć z wanny wstać z sedesu a nawet zdjąć koszule
bolą już całe ręce i barki a nogami ledwo chodzi

dziś byłam w szpitalu zrobili usg brzucha kt głowy i rtg klatki

i tak w usg w wątrobie jedna zmiana 7mm angiomyolipoma? tu? meta?
reszta bez zmian
w tk głowy oponiaki z cechami zwapnienia i rtg w normie

prosze mi doradzić czy tak silne bole podawałam ketonal nie pomogło moga byc spowodowane jakimiś przerzutami
czy to zmiany reumatyczne mogą być tak silne

położyli tate do szpitala od razu informując mnie że i tak tate nie wyleczą
ja powiedziałam że rozumiem ale żeby ustalili od czego tak potworny ból i ustawili leki

bardzo prosze o odpowiedz
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group