1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: chłoniak grudkowy
beata79

Odpowiedzi: 230
Wyświetleń: 88372

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2017-04-06, 21:23   Temat: chłoniak grudkowy
Podjedz do Krakowa i skonsultuj trafność leczenia. Mam wrażenie, ze dr. W.J. bedzie miał inne zdanie w sprawie Twojego leczenia.
  Temat: chłoniak grudkowy
beata79

Odpowiedzi: 230
Wyświetleń: 88372

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2017-02-15, 09:20   Temat: chłoniak grudkowy
Asabria ja Cię jednak mocno namawiam na konsultację z doświadczonym ośrodkiem tylko po to żeby potwierdzić zasadność i sposób leczenia jaki Ci zaproponują w Bielsku. Oczywiście, że od Ciebie zależy, który ośrodek wybierzesz ale uwierz (z własnego długoletniego doświadczenia w leczeniu mnie), że lepiej być 100% pewnym iż zaproponowane leczenie jest najlepszą z możliwych opcji. Oczywiście poddaj się pełnej diagnozie w BB, ale jak już będziesz miała komplet wyników z PET i trepano to udaj się na konsultację do np. Krakowa (osobiście polecam). Bardzo Cię o to proszę.
  Temat: chłoniak grudkowy
beata79

Odpowiedzi: 230
Wyświetleń: 88372

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2017-02-09, 20:08   Temat: chłoniak grudkowy
Asbaria, ja tez jestem z Bielska i też tutaj rozpoczynałam swoją walkę z chloniakiem. Polecam Ci jednak konsultację w Katowicach lub w Krakowie - ja osobiście wybrałam Kraków i tam kontynuowałam leczenie, które zakończyłam w 2012 roku. W zeszłym roku moja przyjaciółka - 35 lat zachorowała na dokładnie takiego chloniaka jak Ty i również obecnie leczy się w Krakowie. Polecam konsultację u docenta Wojciecha Jurczaka.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group