1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak obu nerek, uprzednio przebyty rak płuc
beata0970b

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 7324

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-07-19, 07:22   Temat: Rak obu nerek, uprzednio przebyty rak płuc
Witaj

Nie pomogę w kwestii choroby, ale chciałabym żebyś wiedziała,że nie jesteś sama i wiem co czujesz,moi rodzice również oboje chorują , najpierw tata i wydawało się ,że gorzej być nie może, a tu nagle mama, która zawsze się tatą opiekowała i go wspierała.Miało być inaczej, a tu nagle oboje chorzy.
Mama ( 59 lat ) nigdy nie chorowała,a przez 10 lat taty choroby prowadzili naprawdę " antyrakowy styl życia "Miałam jedna gruba teczkę z taty dokumentacją, a teraz doszła druga mamy.Podwójne wizyty w szpitalach, u lekarza itd no i już nie wybiegam myślami w przyszłość i nic nie planuję , bo życie pisze takie właśnie scenariusze.
Nic nowego nie wymyślę , jak napiszę ,że do pełni szczęścia wystarczy mi telefon od rodziców,że jest w miarę...Czasami myślę,że to jakiś zły sen,że dlaczego oboje.....
Kiedyś przeczytałam,że ludzie zdrowi mają wiele marzeń, a chorzy tylko jedno-zdrowie.To dotyczy tez najbliższej rodziny, ale zrozumie to tylko ktoś kto tego doświadczył.
Dlatego życzę zdrowia dla rodziców i dużo siły dla Ciebie.Pozdrawiam serdecznie :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group