1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 26
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: mf54 - komentarze
basik78

Odpowiedzi: 221
Wyświetleń: 61471

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2018-04-12, 12:56   Temat: mf54 - komentarze
bajkaa,
bajkaa napisał/a:
To Ty jesteś chory, a nie wszyscy w około. Uwierz, że gdyby oni byli chorzy, ich wymagania czy roszczeniowość byłyby o niebo większe. Znam już trochę ludzi i życie....
....
Pięknie i mądrze napisane...jeszcze tego zdania mi było dziś potrzeba.

My rozumiemy się w każdej kwestii...reszcie sie tak wydaje.
Miłego dnia🌸
  Temat: mf54 - komentarze
basik78

Odpowiedzi: 221
Wyświetleń: 61471

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2018-04-03, 11:29   Temat: mf54 - komentarze
mf54, czyli wszystko zgodnie z planem.
Mi narazie cebulka zielona wychodzi a po pomidory.....pojade po sadzonki do cioteczki.

Jak stawy mf i jak leki działają no i jak sie czujesz?
Miałeś juz jakieś badania czy to jeszcze za wczesnie...?

pozdrawiam
  Temat: mf54 - komentarze
basik78

Odpowiedzi: 221
Wyświetleń: 61471

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2018-03-17, 16:53   Temat: mf54 - komentarze
Edvige-dokładnie.
Dziękuje za tak szczegółowe wyjaśnienie-tyle tego było że zapomniałam po kolei co i jak i gdzie ale Twój wpis wszystko wyprostował ;)
  Temat: mf54 - komentarze
basik78

Odpowiedzi: 221
Wyświetleń: 61471

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2018-03-16, 16:34   Temat: mf54 - komentarze
mf54 napisał/a:
A jaka grupę dostał? i stopień niepełnosprawności?
dostał pierwszą grupę czyli stopień znaczny.
  Temat: mf54 - komentarze
basik78

Odpowiedzi: 221
Wyświetleń: 61471

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2018-03-16, 13:56   Temat: mf54 - komentarze
mf54, oczywiście że masz szanse.
Mój mąż był pół roku na l4...w piątym miesiącu dr.rodzinna wypełnia papiery które pobierasz z zusu i dołączasz swoje świadectwa z pracy itp...tam będzie pisać co i jak...i renta się należy.
Mój mąż dostał stopień znaczny bo o to też trzeba złożyć papiery i przyznano mu rentę na rok czasu.

[ Dodano: 2018-03-16, 14:01 ]
do tego złożyłam wniosek o kartę parkingową-karta jest i teraz jak siedzimy cały dzień na onkologi to parking jest bezpłatny-przynajmniej na paliwo się zwraca.
Do tego jeśli masz samochód albo żona to w rozliczeniu rocznym pit ma się ulgi i z tego tez warto skorzystać.
Faktury na lekarstwa też zbieram...bo właśnie w tym roku się dowiedziałam ze jak by były faktury to można też odliczyć.
Uważam że jak się należy to trzeba korzystać bo nas nikt nie oszczędza a płacić za wszystko trzeba-na czas :shock:

[ Dodano: 2018-03-16, 14:03 ]
a dodam jeszcze że jak mąż był na l4 i był wzywany na kontrole ....to jechałam ja z jego papierami i wezwanie było tylko raz.
  Temat: mf54 - komentarze
basik78

Odpowiedzi: 221
Wyświetleń: 61471

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2018-03-14, 11:08   Temat: mf54 - komentarze
Spoko kapelusik....taki magiczny. 8-)
  Temat: mf54 - komentarze
basik78

Odpowiedzi: 221
Wyświetleń: 61471

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2018-03-13, 15:39   Temat: mf54 - komentarze
DulceAmargo, mf54, mój mąż miał tak silne poparzenie że w szpitalu wylądowaliśmy... A na słońcu z rana maż był chwilkę.
Wystarczy 5 min jak się człowiek zapomni i poparzenie gotowe-już dziś mąż jest zarumieniony a słońca troszkę było 8-)
  Temat: mf54 - komentarze
basik78

Odpowiedzi: 221
Wyświetleń: 61471

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2018-03-10, 16:29   Temat: mf54 - komentarze
mf54 napisał/a:
jestem na wózku, i nikt nie wie :shock: dlaczego medycyna jest bezradna :-D

mf wiem że na wózku ale jakbyś tak ten wózek wykulał albo np Pani Ola Cię wywiozła do ogródka na kawusie..jak się ociepli i co?I wtedy przypomnisz sobie o kremie...

Pozdrawiam serdecznie :)

A ta medycyna sama się zastanawiam czemu ona taka bezradna-wszystko umieją zbadać , wiedzą co z czego powstaje ....szeroki temat...a tacy bezradni :|
  Temat: mf54 - komentarze
basik78

Odpowiedzi: 221
Wyświetleń: 61471

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2018-03-10, 12:38   Temat: mf54 - komentarze
mf54, tak se pomyślałam teraz o Tobie...
Uważaj na słońce bo u mojego męża 5 min na słońcu powoduje poparzenie.
Kremuj sie kremem z filtrem 50...
Tak tylko....mnie naszło więc pisze bo pogoda idzie i słoneczko swieci
  Temat: mf54 - komentarze
basik78

Odpowiedzi: 221
Wyświetleń: 61471

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2018-03-08, 16:11   Temat: mf54 - komentarze
Mf54
Ja mężowi kupiłam chyba 6 szt tych nutridrinkow....nie wiem czy cos pomogły ....ale najwazniejsze są rosołki...porządne.

Wszystkiego najlepszego naszym kobietkom w dniu tego tradycyjnego święta :hehe:
DZIĘKUJEMY😘
  Temat: mf54 - komentarze
basik78

Odpowiedzi: 221
Wyświetleń: 61471

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2018-03-04, 08:32   Temat: mf54 - komentarze
Przyniosły ulgę te aloesy.....nie zmniejszyły opuchlizny ale ból był mniej odczuwalny.
Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz....a życzę by pomogły.

Co do pomidorków....woooooow. Super. Podoba mi sie Twoja propozycja.
Ja wrzuce zdjęcia jak juz będę miec zbiory bo w zeszłym roku nie robiłam.....ani zdjęć ani za wiele w ogródku.

Teraz napisz skąd masz nasiona...Ja zawsze kupuje sadzonki bo nie umie trafic na dobre nasionka.
Ogórki wysiewam ale tez różnie trafie.
Mam maly foliok....mezus mi zrobił....choc w tamtym roku wiatr porwal folie i trzeba go zreperowac.

No i juz się chce wiosny....te pomidorki mniam...apetyczne.

Juz nie długo poranna kawa kiedy jeszcze wszyscy śpią....5 min dla siebie. :)
  Temat: mf54 - komentarze
basik78

Odpowiedzi: 221
Wyświetleń: 61471

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2018-03-03, 21:15   Temat: mf54 - komentarze
Cytat:
Mam z 50 aloesów
super :-D
Dobrze.....mam piękne srebrne włosy :)

Wykorzystaj te aloesy....tak myślałam że je masz....
Ja niestety nie miałam ale wujcio przemycił.
:tull:
  Temat: mf54 - komentarze
basik78

Odpowiedzi: 221
Wyświetleń: 61471

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2018-03-03, 19:21   Temat: mf54 - komentarze
mf54, więc chyba mam poziom Iszy....tym sposobem dorobiłam się siwych włosów ...czasami jestem na poziomie II jak jade tacie znicz zapalic....On wie wszystko....tylko On.

Jeśli chodzi o bóle stawów to były okropne i bolesne. Nawet pod pachami mąż mial bóle. Niestety żadne maści nie pomagały....stosowalam aloes liscie...obieralam zeby nie kaleczyl i owijalam bandażem najbardziej bolace miejsca. Na przemian plastry cebuli i tez owijałam bandażem. Można bylo odczuć ulgę ale nie całkiem.
Przy tych bólach dr przepisala plastry z morfina....ale zero efektu.

pozdrawiam serdecznie

[ Dodano: 2018-03-03, 19:25 ]
Te liscie przekrawałam na pół i tą stroną soczystą przykładałam...

Jeden wielki aloes mój wujek zakosił ciotce ....bo Ona to by nie dała....hihi.....może kradziony lepiej działa...jak by ten domowy nie działał to zleć w rodzinie przemyt :)
  Temat: mf54 - komentarze
basik78

Odpowiedzi: 221
Wyświetleń: 61471

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2018-03-03, 10:25   Temat: mf54 - komentarze
mf54 napisał/a:
Pacjent zadowolony jest "mniej awanturujący się" Tutaj zazdroszczę drugiej połówce Majbas

Pozwolę se napisać....kochany mf54....przeszłam przez piekło walcząc o leczenie męża-oj nieraz by mi się kij bejsbolowy przydał,-nieraz leciały uje muje i dzikie węże .-całe szczęście w tym wszystkim że mój kochany mąż jest jak anioł...

Mój mąż nie pozwolił mi załatwić wózka i jeździł po domu na fotelu na kółkach tzn zawsze ktoś z rodziny albo ja albo syn albo córka go woziliśmy.... Było cholernie ciężko-chudy ale byk.

mf54 trzymaj się-mocno Cię przytulam i Panią Olę

[ Dodano: 2018-03-03, 12:15 ]
dopiszę jeszcze...bo nie umie przestać myśleć o Tobie mf54....

Jedno jest tylko pocieszające-że jesteśmy z Wami choć jest nam cholernie ciężko-ale kochamy Was i walczymy wspólnymi siłami.Dziś świeci słońce:)

Bo jak nie Wy ...nasi kochani mężowie czy żony to co byśmy bez Was poczęli....
mf54 mimo takiego ciężkiego stanu-a ciągle potrafisz sprawić ze i łza się zakręci i uśmiech pojawi...

Tego Ci zazdroszczę ja- bo ja na zewnątrz jestem uśmiechnięta i udaję a w środku to już inna bajka...
Trzymam bardzo mocno za Ciebie kciuki-niech te zelborafy działają na długie lata... :tull: :heart: :)
  Temat: mf54 - komentarze
basik78

Odpowiedzi: 221
Wyświetleń: 61471

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2018-02-28, 18:19   Temat: mf54 - komentarze
:komp: :) :)
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group