1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jak mam wspierać mamę?
basik78

Odpowiedzi: 141
Wyświetleń: 58219

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2019-07-30, 17:47   Temat: Jak mam wspierać mamę?
dalimania, :heart: Przytulam Cię mocno:(
  Temat: Jak mam wspierać mamę?
basik78

Odpowiedzi: 141
Wyświetleń: 58219

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2019-05-07, 13:47   Temat: Jak mam wspierać mamę?
dalimania,
dalimania napisał/a:
Mama jest "aktywna" nie leży, porusza się
- dobrze rozumiem wątpliwości wewnętrzne co do HD ale teraz już będzie bezcenna pomoc i w razie "W" wszystko będzie na czas(np.jakieś nagłe bóle czy brak tabletek) a teraz mama niech się regeneruje i zbiera siły ,dobrze się odżywia a opieka HD niech towarzyszy długie lata:)
Przecież chodzi o komfort i ten psychiczny też.
Pozdrawiam Was Dziewczyny-dużo sił
:tull:
  Temat: Jak mam wspierać mamę?
basik78

Odpowiedzi: 141
Wyświetleń: 58219

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2019-05-06, 15:42   Temat: Jak mam wspierać mamę?
dalimania, jeśli leki nie pomogą i nutri drinki to nic na siłę-zadbaj by mama nie cierpiała i miała zwilżone usta-ew podawaj płyny ale też musisz wyczuć czy na siłę warto.
Przykro mi że mama w takim stanie - życzę Tobie i mamie dużo sił.
Nie wiem czy mama jest objęta opieką HD ? Jeśli nie to nie zwlekaj by jej ulżyć w cierpieniu-wiem co piszę.

Mocno przytulam :tull:
  Temat: Jak mam wspierać mamę?
basik78

Odpowiedzi: 141
Wyświetleń: 58219

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-10-26, 12:42   Temat: Jak mam wspierać mamę?
dopiszę ze nie wyobrażam sobie teraz żyć bez Was,bez tego forum- :flow:
  Temat: Jak mam wspierać mamę?
basik78

Odpowiedzi: 141
Wyświetleń: 58219

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-10-13, 13:26   Temat: Jak mam wspierać mamę?
dalimania, trzymaj się i bądź silna dla mamy :tull:
  Temat: Jak mam wspierać mamę?
basik78

Odpowiedzi: 141
Wyświetleń: 58219

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-10-05, 19:10   Temat: Jak mam wspierać mamę?
dalimania, to forum to jedna wielka rodzina,dla mnie jak lodówka którą ciągle otwierasz,jak poranna kawa bez której nie da się zacząć dnia......
Rozumie Cię doskonale bo miałam chorego tatusia na raka krtani....miałam bo już go nie mam:(
Forum jest wielkim wsparciem cudownych ludzi i można by WAS wymieniać bez końca. ::thnx::
Milczenie tych którzy już nie piszą jest okropne-zatrzymujesz czas i myślisz-martwisz się-nie wiesz co napisać...trudne to wszystko.

Weszłam na Twoje terytorium ponieważ u mnie wspomniałaś o mamie-i przeczytałam wiele cennych wskazówek jak i to że jesteś wspaniałą osobą-życie się do Ciebie uśmiechnie-będziesz szczęśliwa i życzę by to było tak jak u mnie-oczywiście bez choroby.

Ściskam Cię z całego serca i mocno przytulam _itsme_
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group