1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: czekanie na diagnoze
banialuka

Odpowiedzi: 120
Wyświetleń: 48901

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-08-01, 23:12   Temat: czekanie na diagnoze
U nas też tak było że gorączka się pojawiała i znikała http://www.forum-onkologi...ji-vt258,75.htm tyle że nie wiadomo czy po antybiotyku przeszła czy sama akurat minęła.
  Temat: czekanie na diagnoze
banialuka

Odpowiedzi: 120
Wyświetleń: 48901

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-02-23, 14:09   Temat: czekanie na diagnoze
agakata bardzo sie cieszę ze mama ma sie dobrze i mam nadzieję ze już zawsze tak bedzie. Moja mama jest rok i miesiac po operacji i miała juz 2 razy TK a pierwsze o ile dobrze pamietam to chyba po 3 albo 4 misiacach od operacji. Wizyty tez ma co 3 miesiace u onkologa i torakochirurga.
  Temat: czekanie na diagnoze
banialuka

Odpowiedzi: 120
Wyświetleń: 48901

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-11-19, 16:12   Temat: czekanie na diagnoze
agakata, ciesze sie ze jest wszystko Ok i zycze aby po każdej wizycie tak było. Tobie życzę pozytywnego wyniku testu ciazowego ;) a rodzicom duuuuużo zdrówka.
  Temat: czekanie na diagnoze
banialuka

Odpowiedzi: 120
Wyświetleń: 48901

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-10-12, 22:08   Temat: czekanie na diagnoze
Cieszę się ze udało się wykryć to dziadostwo w tak wczesnym stadium,bo dzięki temu macie duze szanse na wyleczenie, mam nadzieje że wynik histopat. potwierdzi jak najniższy stopień zaawansowania. Trzymam kciuki i życzę wygranej. Pozdrawiam.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group