1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: WYNIK BADANIA RTG
banialuka

Odpowiedzi: 223
Wyświetleń: 79684

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-07-26, 23:36   Temat: WYNIK BADANIA RTG
cleo33 napisał/a:
Taka mi dzis przyszła refleksja i przeczytałam/przypomniałam jak to było ...
Nie ma słów aby aby podziękować,teraz do mnie dotarło jakim byłam laikiem :roll:
Ile wskazówek otrzymałam od Magdy i innych formuowiczów.
Już zawsze będę promować DSSgdzie się da-na zawsze.
Dziekuję


Podpisuję się pod Twoimi słowami wszystkimi kończynami. Gdyby nie to forum i Magda nie wiem jak by się potoczyło moje życie i mojej mamy. Wiedza jaka zdobyłam dzieki forum i forumowiczom jest nieoceniona a do tego pomoc Magdy bez której bym nie dała rady. Także pozwolę sobie w Twoim wątku przyłączyć się do podziękowań.
  Temat: WYNIK BADANIA RTG
banialuka

Odpowiedzi: 223
Wyświetleń: 79684

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-07-07, 22:05   Temat: WYNIK BADANIA RTG
cleo33 wiem że żadne słowa nie ukoją Twojego bólu dlatego poprostu Cie :tull: :/pociesza:/
  Temat: WYNIK BADANIA RTG
banialuka

Odpowiedzi: 223
Wyświetleń: 79684

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-07-04, 09:17   Temat: WYNIK BADANIA RTG
Nie mogę w to uwierzyć :cry:

Bardzo Ci współczuję Cleo :tull: :/pociesza:/


[*]
  Temat: WYNIK BADANIA RTG
banialuka

Odpowiedzi: 223
Wyświetleń: 79684

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-06-08, 09:04   Temat: WYNIK BADANIA RTG
cleo33 czy Ty sie nie pomyliłaś i oB wynosi az 125 :roll: przy CRP 12. Nie znam sie na tym za bardzo ale wydawało mi sie że najbardziej czułe jest CRP i jezeli ono jest niskie to OB tez powinno byc niskie :roll: Ale może sie myle :roll:
  Temat: WYNIK BADANIA RTG
banialuka

Odpowiedzi: 223
Wyświetleń: 79684

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-05-19, 23:03   Temat: WYNIK BADANIA RTG
cleo33 no to ja sie skłaniam do tego ze to bedzie to samo co u mojej mamy i ze to raczej skutki radio :roll: bo moja mama tez lezała pod pierzyną i nią telepało, wtedy kiedy wszyscy sie pocili to ona sie trzęsła z zimna :roll: Ja tez wtedy panikowałam bo nie spotkałam sie z czymś takim ale jak teraz opisujesz objawy Taty to wydaje mi sie ze to jednak skutki radio tak sie objawiają. W każdym badź razie zycze zdrowka dla Taty :tull:
  Temat: WYNIK BADANIA RTG
banialuka

Odpowiedzi: 223
Wyświetleń: 79684

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-05-19, 22:53   Temat: WYNIK BADANIA RTG
cleo33 co to znaczy że źle sie czuje, jest słaby na siłach czy cos powazniejszego mu dolega? Bo pamietam ze moja mama też była ogólnie osłabiona, ciężko jej się chodziło, miała kaszel większy i przy tej gorączce miała straszne dreszcze, ze nawet gorączka nie była wysoka a telepało nią strasznie. W sumie to telepanie to zaczeło sie juz wczesniej a dopiero potem dołączyła gorączka.
  Temat: WYNIK BADANIA RTG
banialuka

Odpowiedzi: 223
Wyświetleń: 79684

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-05-19, 22:41   Temat: WYNIK BADANIA RTG
cleo33 nie wiem czy pamietasz jak pisałam ze moja mama też miała po radio gorączke która raz była raz nie i zadnych innych objawów nie miała. Dostała wtedy antybiotyk i niby przeszło ale czy po antybiotyku czy samo to nie wiem. Pozdrawiam :tull:
  Temat: WYNIK BADANIA RTG
banialuka

Odpowiedzi: 223
Wyświetleń: 79684

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-12-11, 22:16   Temat: WYNIK BADANIA RTG
Cytat:
Najczęściej stosowane leki w chemioterapii raka niedrobnokomórkowego płuc:
PN ( cisplatyna; winorelbina); PE ( cisplatyna, etopozyd); PV ( cisplatyna, winblastyna); MVP ( mitomycyna C, winblastyna, cisplatyna); PG (cisplatyna, gemcytabina). Powyższe schematy chemioterapii– oznaczone dużymi literami - stosuje się zwykle przez 21 dni. (Poza ostatnim PG). Stosuje się również schematy „awaryjne” – II rzutu, jeśli standardowe leczenie jest nieskuteczne. Wśród metod chemioterapii II rzutu zwracaja uwagę schematy z uzyciem taksoidów – np. ( docetaksel+cisplatyna).


żródło http://www.pfm.pl/u235/navi/199377

cleo33, wkleiłam Ci to bo myslę ze chodziło Ci o chemioterapie, bo chyba nie ma schematów radioterapii :roll: Nie wiem czy o to Ci chodziło czy jakieś inne informacje?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group