1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Perukę oddam / poszukuję
banialuka

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 18490

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-11-16, 22:36   Temat: Perukę oddam / poszukuję
jo_a napisał/a:
Cytat:
Mogę jedynie(...)
zrobić coś dla kogoś kto jest w Bełchatowie :D
Może ktoś lubi kapustę kiszoną/kremówki/sernik/kabanosy(...) i bardzo jej pragnie, a nie może wyjść z domu ;)
Co nie?!


No np. :)
  Temat: Perukę oddam / poszukuję
banialuka

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 18490

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-11-16, 21:56   Temat: Perukę oddam / poszukuję
Dziękuję za odzew w sprawie peruki. Powiem szczerze że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona i bardzo się cieszę ze jest na tym forum tyle osób chętnych do pomocy. Dostałam 4 propozycje na PW i będę miała (tzn. sąsiadka) 3 peruczki do wyboru i to od jednej osoby. Nie będę ujawniała nicków ponieważ nie wiem czy te osoby sobie życzą skoro pisały na PW, ale jestem pod wielkim wrażeniem. Bez mówienia po imieniu - BARDZO, ALE TO BARDZO DZIĘKUJĘ ZA POMOC!

Ja niestety nie mam jak pomóc :-( nie mam już leków (zresztą moja Mama nie brała ich dużo) nie mam peruki, nie ma u mnie w mieście szpitala onkologicznego żebym mogła kogoś przenocować czy odwiedzić w szpitalu :-( Mogę jedynie powiedzieć że jestem z Bełchatowa i jeżeli ktoś nie posiada samochodu a potrzebuje żeby go zawieźć do Łodzi do Kopernika bądź przywieźć do domu w okolice Bełchatowa to służę pomocą.
  Temat: Perukę oddam / poszukuję
banialuka

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 18490

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-11-15, 22:47   Temat: Perukę oddam / poszukuję
no tak przynajmniej było z moją Mamą, że płaciła całość a potem wysyłała rachunek chyba i wniosek jakiś do NFZ i oni przysyłali chyba odpowiedz i dopiero był zwrot pieniędzy. W taki sam sposób kupowaliśmy babci wózek inwalidzki i teraz chciałam aparat słuchowy ale musiałabym wyłożyć 1000zł a zwrot dopiero potem a że koniec roku to raczej dopiero po nowym roku.
  Temat: Perukę oddam / poszukuję
banialuka

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 18490

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-11-15, 22:29   Temat: Perukę oddam / poszukuję
Wiem o refundacji i ona też wie tyle ze zeby dostać reundacje to najpierw trzeba zapłacic i dopiero jest zwrot a jak sie nie ma z czego zapłacic? Powiedziałam ze postaram się załatwić a jak nie da rady to będziemy myśleć dalej.
  Temat: Perukę oddam / poszukuję
banialuka

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 18490

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-11-15, 22:23   Temat: Perukę oddam / poszukuję
Nie śmiałam pytać również o leki ale jak dzisiaj byłam u niej to pytała czy nie mam leków p.wymiotnych i p.bólowych a ja aż się popłakałam bo tydzień temu zrobiłam porządek w lekach i wyrzuciłam wszystkie p.wymiotne, zostało mi 1 opakowanie dexaku tylko które jej dałam.
  Temat: Perukę oddam / poszukuję
banialuka

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 18490

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-11-15, 21:56   Temat: Perukę oddam / poszukuję
Mam pytanie, czy ktoś ma może do oddania peruke? Pokryję koszt przesyłki. Potrzebuję dla mojej sąsiadki która nie ma pieniędzy żeby sobie kupić bo ważniejsze jest wykupienie leków p.bólowych i p.wymiotnych. Ja się dzisiaj zeszukałam bo moja Mama miała dwie ale niestety chyba wyrzuciła. Jeśli ktoś może pomóc to będę wdzięczna. To kobieta o wielkim sercu którą życie doświadczyło i muszę jej jakoś pomóc.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group