1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz płuca - resekcja i przerzuty
banialuka

Odpowiedzi: 476
Wyświetleń: 123094

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-08-05, 12:44   Temat: Guz płuca - resekcja i przerzuty
Terlewa napisał/a:
Stracił przytomność na dwa tygodnie przed śmiercią , wezwałam pogotowie ok. 17.00 - stwierdzili , że takim osobom nie udzielają pomocy, lekarz spojrzał w kartę szpitalną, ok. 22.00 ponownie wzywałam pogotowie, nieprzytomny dostał ataku padaczki, cały siny, fioletowy,przyjechali szybko, ale, ten sam zespół karetki, w drzwiach mi powiedzieli , że już mi mówili że nie udzielają pomocy osobom z tak zaawansowaną chorobą nowotworową, a ja powinnam się leczyć psychicznie. Tak, było to okrutne stwierdzenie, ale teraz wiem że mają takie wytyczne, bo nie ma sensu przedłużać życia o minuty, godziny, kiedy pacjent jest nieprzytomny i nie rokuje na jakąkolwiek poprawę.


No właśnie, dlatego ja też dąże do wyjaśnienia z jakiego powodu zmarła moja mamusia ponieważ ratowano ją do samego końca, do samego końca miała podawane antybiotyki, dzień przed śmiercią miała włączony betalok na serce, codziennie robioną morfologie,więc w jakim celu skoro nie ratuje się osób w takim stanie,a moja mama była w zasadzie nieprzytomna od wtorku, obudziła sie tylko pare razy na chwile a oni cały czas ją próbowali ratować. Wyciągnęłam już część dokumentacji ale będę jeszcze wyciągać z drugiego szpitala i muszę ustalić co się stało bo nie daje mi to spokoju, bo to nie była śmierć z powodu nowotworu tylko nikt nie chciał mi powiedzieć z jakiego powodu, a ja widziałam ze coś jest nie tak.

Tereso przepraszam ze w Twoim wątku pisze o naszym przypadku ale też cały czas nie daje mi to spokoju bo obawiam się że w naszym przypadku to ewidentna wina lekarza z laryngologii który nie chciał podac antybiotyku ale narazie jestem na etapie zbierania dokumentacji.
  Temat: Guz płuca - resekcja i przerzuty
banialuka

Odpowiedzi: 476
Wyświetleń: 123094

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-07-14, 16:47   Temat: Guz płuca - resekcja i przerzuty
asereT jak bardzo Cię rozumię :-( Moja mamusia jeszcze żyje ale mam tak samo, nie moge spac, jeść bo bije się z myślami dlaczego nie zadziałałam wcześniej, dlaczego nie udałam się do innego ośrodka :-( Jak się okazuje stent powinien być zakłądany w listopadzie ubiegłego roku a nikt nam o niczym nie powiedział, nikt nie uprzedził co będzie dalej, nawet nie chciała nam dać skierowania na TK szyi :-( A teraz? - teraz każdy rozkłada ręce że za późno , a przecież byliśmy pod opieką onkologa do diabła.

Przepraszam za swoje żale w Twoim wątku ale wiem że to uczucie będzie mną targać już chyba do końca życia że tak zaniedbałam i nie szukałam pomocy gdzie indziej.
Bardzo mi przykro i współczuję :-(
Życzę dużo siły :/pociesza:/
  Temat: Guz płuca - resekcja i przerzuty
banialuka

Odpowiedzi: 476
Wyświetleń: 123094

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-06-17, 15:04   Temat: Guz płuca - resekcja i przerzuty
Wyrazy współczucia ::rose::
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group