1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Gonia - komentarze
banialuka

Odpowiedzi: 439
Wyświetleń: 84520

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-11-13, 21:55   Temat: Gonia - komentarze
jo_a napisał/a:
Goniu ale czyta ZE ZROZUMIENIEM i WYCIĄGA wnioski :)


dokładnie :)
a jak widać ten temat jest wałkowany już od x czasu i mam wrażenie że Ci co robią to nadal to tak jakby chcieli zrobić komuś na złość ale może to tylko moje złe odczucia - nie wazne to nie czas i nie miejsce na przepychanki jeżeli chorym to przeszkadza to dlaczego mam im sprawiać przykrość (wkońcu oni są najważniejsi - pomyślmy o naszych chorych, którzy odeszli, czy jak oni by nie chceli słyszeć takich rzeczy to nadal uparcie byśmy im o tym mówili? - nie sądzę bo wszyscy chcieliśmy zawsze dla nich jak najlepiej)
I żeby była jasność ja nie widze problemu zeby pisać w kciukowym ale bardziej przemyślane rzeczy.
Pozdrawiam
  Temat: Gonia - komentarze
banialuka

Odpowiedzi: 439
Wyświetleń: 84520

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-11-13, 21:37   Temat: Gonia - komentarze
Gonia napisał/a:
Czy my ktorzy zylismy ze swoimi bliskimi rok,moze dwa a nawet kilka miesiecy mamy zostac,wspierac...czy poprostu zapomniec o istnieniu forum.Dla mnie jest to czesc mojego zycia..

dla mnie też i dlatego spędzam tu każdą wolną chwile i nie zamierzam nigdy zapomnieć o forum
  Temat: Gonia - komentarze
banialuka

Odpowiedzi: 439
Wyświetleń: 84520

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-11-13, 21:33   Temat: Gonia - komentarze
Ja też jestem w żałobie i też jest mi cholernie ciężko, ale właśnie ze względu na chorych tu będących staram się nie pisać za dużo choć bardzo cierpie. Powiem szczerze że ja rozumiem żal i tęsknote i cierpienie, wszystko rozumiem , ale nie rozumiem jednego - dlaczego piszesz tutaj do Taty? przecież On tego nie przeczyta tutaj? A jeśli uważasz że przeczyta to tak samo możesz to napisać w jakimś osobistym pamiętniku bo uważam że to bardzo osobiste odczucia. Przepraszam jeśli Cię uraziłam ale nawet mi , również cierpiącej po stracie Mamy ciężko się to czyta. W wątku Izowity Jolana podała link do forum "pomoc po stracie" uważam że tam mogą się odnaleźć osoby które lubią publicznie przeżywać swoją żałobę. Zajrzyj pomoc po stracie
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group