1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz szczytu prawego 33/37/57 mm
banialuka

Odpowiedzi: 210
Wyświetleń: 80911

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-04-26, 23:32   Temat: Guz szczytu prawego 33/37/57 mm
Przyjmij moje kondolencje :cry:

Mimo iż nie pisałam to czytałam na bieżąco Wasza historie i podziwiam Twój spokój i opanowanie, chciałabym potrafic się tak zachowac. Byłas wspaniałą córką i jedynym pocieszeniem jest to że Twoja cudowna mamusia już nie cierpi , nic ją nie boli, a zawsze będzie miała Was w swojej opiece. Myslę ze te Święta spędzone z mama były prezentem od Boga za to co robiłaś - a w zasadzie ci robiliście dla mamusi.

Bardzo współczuję :cry:
  Temat: Guz szczytu prawego 33/37/57 mm
banialuka

Odpowiedzi: 210
Wyświetleń: 80911

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-09-28, 22:08   Temat: Guz szczytu prawego 33/37/57 mm
spike40 wiesz co, mnie to już chyba nic nie zdziwi bo mój znajomy miał straszne boleści brzucha i pojechał do szpitala na dyzur i lekarz zrobił USG brzucha po czym powiedzial ze wątroba, trzustka, woreczek żółciowy wporzadku....a znajomy nie miał woreczka bo miał usuniety kilka lat wcześniej :--: więc jak widac wszystko jest możliwe :--: Dziwne troche zeby lekarz widział a nie opisał :roll: aczkolwiek możliwe.
  Temat: Guz szczytu prawego 33/37/57 mm
banialuka

Odpowiedzi: 210
Wyświetleń: 80911

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-09-28, 21:51   Temat: Guz szczytu prawego 33/37/57 mm
spike40 wiesz co nie chce Cię wprowadzać w błąd ale cos mi świta że szczegółowe informacje można uzyskac po operacji bo moja mama tez miała bronchoskopie w której rozpoznano ze jest to rak niedrobnokomórkowy, a dopiero po operacji dowiedziała sie ze to płaskonabłonkowy G2. Nie jestem na 100% pewna czy tak jest faktycznie ale w każdym bądź razie u nas też tak było i chyba o ile dobrze kojarze to po bronchoskopii czy biopsjii z reguły jest tylko taki skąpy opis.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group