1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak złośliwy,Clark III,Breslov 2,12 mm, przerzuty
bajda84

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 12160

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-09-04, 22:14   Temat: Czerniak złośliwy,Clark III,Breslov 2,12 mm, przerzuty
zgadzam się i szukam odpowiedniego leczenia.Jeżdze i pytam i rozumiem ze lekarze nie podchodzą do mnie jak do pępka świata bo nie tylko ja jestem chora.Cały czas ucze się.Myśleć, postępować i żyć z tą chorobą.Chcę w miare możliwosci funkcjonowac normalnie.Mimo wyciętego guza i węzłów chłonnych wierze ze dam rade tylko nie moge przełknąc tego że mogłam rok wczesniej miec wszystko ustalone, zoperowane i leczone.A ja żyłam w nieświadomości bo ktoś postawił zupełnie inną diagnozę.Przepraszam bo może się powtarzam ale uważam że jakaś sprawiedliwosc musi byc bo mi na życiu bardzo zależy.Ja mam dla kogo żyć.Staram się zrozumiec lekarzy, NFZ ale jest mi strasznie żal ze w tym kraju jesteśmy tylko numerkiem w na karcie pacjenta...przypadkiem medycznym bądz pomyłką.Będę próbować dalej i sledzic informacje na teamt czerniaka i jego leczenia.Dziękuje biofanko za obszerną wypowiedz.Pozdrawiam
  Temat: Czerniak złośliwy,Clark III,Breslov 2,12 mm, przerzuty
bajda84

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 12160

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-09-03, 23:12   Temat: Czerniak złośliwy,Clark III,Breslov 2,12 mm, przerzuty
czesc balbina czytałam Twoje posty chyba mamy cos wspolnego.U mnie tez popełniono błąd lekarski.Postawiono zła diagnoze.Rok czasu żyłam ze świadomoscia ze wszystko jest ok a tu juz przerzuty do węzłów chłonnych.Dzis nie mam ich 18stu.Byłam prawie wszedzie...Mackiewicz-Poznan nic nie ma nie maja kasy na szczepionke a wizyta u nich 15 min kosztowała mnie 200zł...Warszawa-tez juz tam byłam i nic prof.Rutkowski kazał sie kontrolowac co 3 miesiace i to wszystko...Zielona Góra nic...Gorzów porazka...Szczecin zero inicjatywy \,Wrocław- chcą podawac mi interferon ja tego nie chce zostało mi Opole...a jak jest u Ciebie?na jakim etapie jestes?ja byłam u adwokata...cos działam w tym kierunku a Ty?pozdrawiam bajda-84
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group