1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak guzkowaty
bajda84

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 10546

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-07-27, 20:29   Temat: Czerniak guzkowaty
witam Cie jakiś czas temu pisałam o czerniaku mialam go na łydce na dzien dzisiejszy jestem półtora misiąca po operacji i zadnego kroku dalej...nie wiem juz do kogo mam sie zwracac...jezdze i szukam mozliwosci dla siebie mianowicie Zielona Gora i dzis Poznan odmowili mi leczenia interferonem a Wrocław gdzie byłam oprowana daje interferon ale jest to zbyt uciazliwa chemia a ja mam 300km do nich kazali poszukac czegosc blizej.I tak szuka i wydzwaniam ale nigdzie mnie nie chcą.Mówia ze interferon zrobi wiecej złego mi w organizmie jak dobrego...i komu ja mam wierzyc jak lekarze maja podzielone zdania?co ja mam zrobic.Do doktora Mackiewicza tworcy szczepionki sie nie kwalifikuje juz tam dzwoniłam.Mam Iv stopien clark 4mm Breslov i wyciete wezły pachwinowe w lewej nodze

[ Dodano: 2011-07-27, 20:30 ]
jezeli biofanka bedziesz miala chwilke proszę o odpowiedz

[ Dodano: 2011-07-27, 20:34 ]
a propos bloczków parafinowych..jezeli moge sie wtrącic...jestem na tym samym etapie...moje są juz do odebrania po ponownym zbadaniu plus ekspertyza lekarska...myslalam ze wyjdzie mnie to 160zł na jak mówili...a tu dzis sie okazało ze 499zł......przeraziłam sie ta kwotą...na życzenie pacjentki tak napisało laboratorium które przesłalo bloczki do ponownego zbadania a oni mnie zagieli taka ceną?Pani w okienku nie potrafiła mi wytłumaczyc skad ta cena...dlatego jezeli bierzesz pod uwagę ponownie to zbadac zapytaj ile za to zapłacisz

[ Komentarz dodany przez Moderatora: poli: 2011-07-28, 20:14 ]
Następne komentarze w wątku bajda84

 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group