1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Proszę o pomoc - zmiany na trzustce z przerzutami do wątroby
bagr

Odpowiedzi: 78
Wyświetleń: 25837

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-01-31, 14:15   Temat: Proszę o pomoc - zmiany na trzustce z przerzutami do wątroby
wiem jak Ci ciężko, całym sercem łączę się z Tobą w bólu.
:cry..: ::rose:: [zmeczony] |przytula|
  Temat: Proszę o pomoc - zmiany na trzustce z przerzutami do wątroby
bagr

Odpowiedzi: 78
Wyświetleń: 25837

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-01-21, 01:48   Temat: Proszę o pomoc - zmiany na trzustce z przerzutami do wątroby
jeśli Cię uszczypnę to Cię zaboli więc lepiej nie. Wiem co przeżywasz i napisałam Ci to w liscie na priv..., oby tylko nie cierpiał.Całym sercem łączę się z Tobą i twoją rodziną. Każdy dzień razem daje miłość, każdy uśmiech spokój...bądź silna i dbaj o siebie, musisz jeść by trzeźwo myśleć w każdej chwili.
  Temat: Proszę o pomoc - zmiany na trzustce z przerzutami do wątroby
bagr

Odpowiedzi: 78
Wyświetleń: 25837

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-01-19, 08:17   Temat: Proszę o pomoc - zmiany na trzustce z przerzutami do wątroby
kupiłam wczoraj w aptece internetowej mojemu tacie zupki Nutridrink z wysyłką do rodziców, mam nadzieję że się za nie chwyci.
Boję się że u Twojego jak i u Mojego może być jeszcze gorzej. Bardzo mi z tym wszystkim ciężko bo i na nas ta wiadomość spadła bardzo niespodziewanie. Dla mnie to jak wyrok śmierci. Nie umiem się z tym pogodzić.
  Temat: Proszę o pomoc - zmiany na trzustce z przerzutami do wątroby
bagr

Odpowiedzi: 78
Wyświetleń: 25837

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-01-18, 19:39   Temat: Proszę o pomoc - zmiany na trzustce z przerzutami do wątroby
violinista - napisz co dalej z twoim tatą.
Mam podobną sytuację, tyle że mój tato ma 72 lata.
[część posta wydzielona do osobnego wątku]
mam wiele pytań i również jak i Ty brakuje mi odpowiedzi i wsparcia.

Łączę się z Tobą bo doskonale wiem co przeżywasz...ja nawet normalnie pracować nie mogę, zastanawiam się czy nie wziąść wolnego nawet bezplatnego by tylko być non stop z tatą....tak się boję że to mogą być jego ostatnie tygodnie albo i dni....bardzo mi smutno

[ Dodano: 2012-01-18, 19:43 ]
mój tato ciągle pije wodę gazowaną- a zwykła mu w ogóle nie smakuje. Może należy podawać płyny gazowane. Mojemu tacie również się odbija, temperatura mu spadła i ciągle się poci jakby był upał...Nie je, tylko pije i przez to chudnie :(

[ Komentarz dodany przez Moderatora: absenteeism: 2012-01-18, 19:51 ]
Część posta, dotycząca historii choroby innego pacjenta, została wydzielona do osobnego wątku, zgodnie z Regulaminem Forum: http://www.forum-onkologi...tyka-vt4890.htm

 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group