1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guzy migdałków, powiększone węzły chłonne
babinka

Odpowiedzi: 86
Wyświetleń: 22138

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2017-08-03, 20:49   Temat: Guzy migdałków, powiększone węzły chłonne
Witaj chalabala , Misiek W , poinformuje Cię o wszystkim , śledziłam wiadomości o zdrowiu Twojego Taty , bo interesuję się chłoniakami ,sama choruję na chłoniaka grudkowego .
Teraz zapowiada się wznowa i tym b. jestem ciekawa nowości w stosowaniu nowych metod w leczeniu chłoniaków.
W tym momencie zaciekawił mnie wypis ze szpitala po kolejnym kursie chemii i zdziwił mnie tr. skład terapii ,w.g której też byłam leczona. różnią się.
Te wątpliwości rozwieje pewnie nasz nieoceniony Misiek W.
Moim skromnym zdaniem ost. bad. nie są złe ,ale to tylko ,moje porównania , przy innej diagnozie.
Życzę wszystkiego dobrego i stałej remisji. Pozdrawiam :)
  Temat: Guzy migdałków, powiększone węzły chłonne
babinka

Odpowiedzi: 86
Wyświetleń: 22138

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2017-03-27, 23:21   Temat: Guzy migdałków, powiększone węzły chłonne
Dziwię ,się ,że jeszcze sa problemy z wyd."zielonej karty ",ja zaczęłam swoja drogę parę lat temu i wtedy , faktycznie lekarze bali się ją wystawiać . Teraz powinno być to szybkie działanie ,ale wszyscy wiemy jak działa słuzba zdrowia.
W/g mnie Tata powinien jak najszybciej poddać się chemioterapii ,(MisiekW juz podp. w/g jakiego schematu , ),dlatego warto poszukać lekarza hematologa,który pracuje w szpitalu ,a przyjmuje prywatnie.
Wiem, budzi to Twój sprzeciw ,ale jak chcesz pomóc,szukaj takiego rozwiązania.
Powodzenia .Pozdrawiam :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group