1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Chłoniak grudkowy - zaczynam walkę
babinka

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 16783

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2017-02-01, 11:52   Temat: Chłoniak grudkowy - zaczynam walkę
Super :) pozdrawiam.
  Temat: Chłoniak grudkowy - zaczynam walkę
babinka

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 16783

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2016-12-17, 08:34   Temat: Chłoniak grudkowy - zaczynam walkę
:) Dobre wieści, oby tak dalej ,wszystkiego dobrego :)
  Temat: Chłoniak grudkowy - zaczynam walkę
babinka

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 16783

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2016-12-11, 20:02   Temat: Chłoniak grudkowy - zaczynam walkę
Hej , naprawdę daje się radę :) ,włosy odrastają mocniejsze :) ,rzęsy nie wiem , bo udało mi się podczas chemii ich nie stracić ,ale pewnie tez nowe :) dłuższe i ładniejsze :) .
Ważne !!! to wiara ze pokonam to wstrętne cosik .! Pozdrawiam :)
  Temat: Chłoniak grudkowy - zaczynam walkę
babinka

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 16783

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2016-10-13, 12:18   Temat: Chłoniak grudkowy - zaczynam walkę
Co do chemii,prawdopodobnie będziesz leczony schematem RCHOP , nie można przewidzieć jak podziała na Twój organizm, w większości znanych mi przypadków,chorzy w miarę dobrze "przechodzą " tą kuracje , mnie udało się prawie bezboleśnie ,ale każdy organizm inaczej odbiera działanie tego "eliksiru życia" ,ważne jest dobre samopoczucie ,ale najważniejsza pozytywna reakcja na leczenie.
Objawy tej choroby ,też są różne ,ja np. dowiedziałam się o swojej zupełnie przypadkiem przy analizie krwi ,typowych objawów nie miałam zupełnie ,a okazało się że mój szpik był zajęty.
Tak więc nie ma 2 identycznych przypadków ,ale jak tylko będziemy mogli, pomożemy Ci.
Jeszcze raz pozdrawiam :)

[ Dodano: 2016-10-13, 12:26 ]
Wiem,że się denerwujesz , ja też przez to przechodziłam i chciałam wszystko wiedzieć ,ale może poczekajmy ,jak już będziesz znał schemat w/g jakiego będziesz leczony ,wtedy pogadamy.Możesz przeczytać mój wątek ,prowadziłam go ,prawie jak pamiętnik :) .
  Temat: Chłoniak grudkowy - zaczynam walkę
babinka

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 16783

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2016-10-13, 12:03   Temat: Chłoniak grudkowy - zaczynam walkę
Witaj na forum , dobrze trafiłeś bo są tu osoby ,które pomogą Ci przejść przez całą chemioterapię, i pomogą fachowo w wielu kwestiach,nie jest to takie straszne jak wygląda ;) .
Do tej pory ten chłoniak najcześciej"zaprzyjażniał" się z osobami 60 +,teraz ima się też niestety osób młodszych.
Proponuję ,żebyś zaznajomił się z wątkami Męża ,jego żona jest młodsza od Ciebie i jest na bieżąco, pewnie będzie mogła Ci udzielić paru rad.Służę ,też swoją osobą,ale jestem w tym wyższym przedziale wiekowym .Na razie "wygrałam" (rok i 4 m-ce remisji)z tym nowotworem i jestem pewna ,że Ty też poradzisz sobie świetnie.
Trzeba pamiętać ,że ten chłoniak należy do indolentnych i po okresach remisji może o sobie przypominać.
Najpierw przed Tobą I runda do rozegrania.Życzę powodzenia i pozdrawiam serdecznie :)
Jak masz pytania,proszę pytaj.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group