1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Krwawienie i ból dziąseł
babinka

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4390

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2014-12-31, 18:42   Temat: Krwawienie i ból dziąseł
Znajomy z problemem str. dolegliwości jamy ustnej, przysłał wiadomość, że po wizycie u zaprzyjaźnionej stomatolog, jonizacja + przypisane maści poprawa o 99%, przerwa za radą lekarza w przyjmowaniu leku 4 dni w sumie, bez wzrostu WBC, od dziś znowu te same dawki, tylko sterydy zmniejszona dawka, plamy, które pojawiły się na ciele po mału zanikają. Jest o niebo lepiej-b. się cieszę.
  Temat: Krwawienie i ból dziąseł
babinka

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4390

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2014-12-28, 18:05   Temat: Krwawienie i ból dziąseł
Dziękuje za dobre chęci, ale znajomy w tej chwili nie jest w stanie napisać, nie mam od niego wiadomości już 3 dni, a znamy się tylko mailowo.
  Temat: Krwawienie i ból dziąseł
babinka

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4390

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2014-12-27, 11:53   Temat: Krwawienie i ból dziąseł
Witajcie, sama nie uzyskałam pomocy, ale teraz proszę o pomoc dla mojego znajomego, który już prawie 15 lat walczy z PBL,po ostatniej chemii, znowu skoczyło mu WBC i został zakwalifikowany do klinicznych badań z lekiem -on podaje ibrutronib, a w/g mnie to ibrutrinib. Przyjmuje lek ok -2,5 tyg, teraz b. osłabł, kaszle i ma problemy z jamą ustną, otrzymał jakieś leki, ale mi nie napisał co to jest, może podpowiecie co przyniosłoby mu ulgę.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group