1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Niedrobnokomórkowy rak płuca G3 - temat mojej mamy
awilem

Odpowiedzi: 69
Wyświetleń: 26659

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-11, 13:24   Temat: Niedrobnokomórkowy rak płuca G3 - temat mojej mamy
Na odbudowanie białych ciałek mama moja dostawała 24 godziny po chemioterapii zastrzyk albo serię 5 zastrzyków raz było tak, raz tak ale parametry krwii się odbudowały. Może warto zapytać lekarza prowadzącego o to. Mama piła dodatkowo sok z buraków czy pomagało nie wiem ale mama dostawała chemię więc możliwe że jednak soczek coś pomagał.
Pozdrawiam serdecznie
  Temat: Niedrobnokomórkowy rak płuca G3 - temat mojej mamy
awilem

Odpowiedzi: 69
Wyświetleń: 26659

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-12-22, 23:23   Temat: Niedrobnokomórkowy rak płuca G3 - temat mojej mamy
U nas było podobnie. Mamie nie mogli wkłuć się w żyły i pielęgniarka kazała nam na noc robić okłady z liści kapusty. Tak też robiliśmy i chyba pomogło.
  Temat: Niedrobnokomórkowy rak płuca G3 - temat mojej mamy
awilem

Odpowiedzi: 69
Wyświetleń: 26659

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-12-22, 11:53   Temat: Niedrobnokomórkowy rak płuca G3 - temat mojej mamy
Trzeba się stosować do zaleceń lekarza. Moja mama miała wlewy cisplatyna+etopozyd i miała pić bardzo dużo ( cisplatyna działa toksycznie na nerki ) z tego co czytam to mama Twoja dostaje również cisplatynę ale w przypadku chorób nowotworowych wszystko trzeba uzgodnić z lekarzem.
W każdym razie żaden z lekarzy nie zabraniał mojej mamie pic dużo wody wręcz usłyszałem, że mama powinna być przewodniona.
Pozdrawiam
  Temat: Niedrobnokomórkowy rak płuca G3 - temat mojej mamy
awilem

Odpowiedzi: 69
Wyświetleń: 26659

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-12-22, 09:08   Temat: Niedrobnokomórkowy rak płuca G3 - temat mojej mamy
Pić napewno, jest udowodnione działanie cytostatyków na choroby nowotworowe dlatego tak szeroko na całym świecie są stosowane. Rozmawiałem z koleżanką, która pracuje na oddziale onkologicznym w Oslo i możesz mi wierzyć tam schematy leczenia onkologicznego stosuje się takie same. Leczenie onkologiczne do lekkich nie należy ale i przeciwnik nie byle jaki.
Trzymam kciuki za rychłą poprawę.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group