1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak płuc - lekarz nie leczą .Co robić
awilem

Odpowiedzi: 126
Wyświetleń: 81568

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-10-10, 15:26   Temat: Rak płuc - lekarz nie leczą .Co robić
W momencie gdy kolejna osoba przegrywa z tym kur....stwem nasuwa mi się zawsze pytanie. Czy kiedyś to my będziemy w tej walce górą ?? :uuu:
  Temat: Rak płuc - lekarz nie leczą .Co robić
awilem

Odpowiedzi: 126
Wyświetleń: 81568

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-10-09, 23:11   Temat: Rak płuc - lekarz nie leczą .Co robić
W takiej chwili nic mądrego nie można napisać.
Trzymaj się mocno i przyjmij najszczersze kondolencje.
  Temat: Rak płuc - lekarz nie leczą .Co robić
awilem

Odpowiedzi: 126
Wyświetleń: 81568

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-08-21, 08:28   Temat: Rak płuc - lekarz nie leczą .Co robić
kruszyna
Ja poprostu piszę o własnych doświadczeniach z uzdrowicielami i preparatami, które nie przebadane mają pomóc a wielokrotnie szkodzą. Jak już wspomniałem mamie mojej ze względu na wysokie ciśnienie krwii pewien magik dał do picia preparat, który miał mamę wyleczyć no i oczywiście kazał odłożyć tabletki na bok. Mama tak zrobiła i w pewnym momencie na skutek złego samopoczucia poszła do lekarza i szok mama ciśnienie krwii miała tak wysokie, że groziło to wylewem krwii do mózgu.
Internete daje wielkie możliwości robienia wszelkiego rodzaju przekrętów, o których co chwila słyszymy a z racji wykonywanego zawodu mam z tym doczynienia na codzień i możesz mi wierzyć, że ludzi bardzo łatwo wprowadzić w błąd i trzeba się pilnować na prawo i lewo. Wiele osób w przeświadczeniu o pełnej anonimowości w internecie zamieszcza reklamy specyfików dobrych do walki z rakiem, wpisuje się na farum jako osoba, która była chora i ten specyfik jej pomógł, wahlarz możliwości jest przeogromny dlatego trzeba być czujny.
Wiem, że każdy z nas walczących z choróbskiem swoich najbliżyszch chce dla nich jak najlepiej ale nie można zapominać o kilku faktach:
1. Nigdy nie będziemy w stanie sprawdzić wszystkich potencjalnych możliwości leczenia naszych ukochanych osób. I może się po jakimś czasie okazać, że czegoś nie sprawdziliśmy a może to by pomogło. Takich pytań będzie pojawiać się wiele.
2. Zdrowie, a w szczególności życie ludzkie jest dobrem najwyższym, o które walczymy ile sił. Niestety są hieny, które również zdają sobie z tego świetnie sprawę i podsuwają pod nos zdesperowanym w walce z chorobą ludziom specyfik drogi i nieskuteczny ale tonący brzytwy się łapie a to okazja do zarobienia dużych pieniędzy bez większego wysiłku.
3. Jeśli byłaby skuteczna możliwość leczenia raków płuc wszelkiego rodzaju to nie wierze, że firmy farmaceutyczne nie wykorzystałyby okazji do propagacji takich leków, przecież to wiązałoby się z gigantycznymi zarobkami. Mówię tu oczywiście o przebadanych preparatach, gdzie skuteczność leku i jego nieszkodliwość byłaby potwierdzona. Rak płuc niestety na całym świecie zbiera dość pokaźne śmiertelne żniwo.


Pozdrawiam serdecznie
Ściskam Was wszystkich w walce z tym choróbskiem.
  Temat: Rak płuc - lekarz nie leczą .Co robić
awilem

Odpowiedzi: 126
Wyświetleń: 81568

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-08-20, 20:26   Temat: Rak płuc - lekarz nie leczą .Co robić
O wszystkich super kosmicznych preparatach mam wyrobione zdanie. Czary mary są dobre w baśniach.
Moja mama po szamańskich praktykach jednego z czarodziejów-zaklinaczy o mało nie dostała wylewu.
  Temat: Rak płuc - lekarz nie leczą .Co robić
awilem

Odpowiedzi: 126
Wyświetleń: 81568

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-08-03, 08:33   Temat: Rak płuc - lekarz nie leczą .Co robić
Witaj kruszyna

Jakiś czas temu ktoś z forum zamieścił link do wprost gdzie opisana jest kachezja ( wyniszczenie nowotworowe ) i konkluzja po przeczytaniu tego artykułu jest taka, że lekarze nie przepisują nic na kachezję a to jest prosta droga do śmierci. Z wyniszczeniem trzeba walczyć i ja np. walczę z tym dając mamie nutridrinki. Moja mama od pół roku tylko chudła co jest typowym objawem kachezji teraz jak do jej diety wprowadziliśmy nutridrinki to mama przybrała na wadze 0.5 kg. Niby to nie dużo ale gdy przez ostatni okres mama tylko chudła to i te marne 0.5 kg to dla mnie dużo. Natomiast jeśli chodzi o witaminy to już od wielu osób i lekarzy również słyszałem żeby chorym nie podawać.

Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group