1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: gdzie mam szukać pomocy
atka1972

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 4621

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2011-05-23, 18:33   Temat: gdzie mam szukać pomocy
Jestem szczupła , wiem ze nie mogę być otyła i odżywiam się zdrowo .
  Temat: gdzie mam szukać pomocy
atka1972

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 4621

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2011-05-22, 21:41   Temat: gdzie mam szukać pomocy
Bardzo dziękuje wszystkim za odpowiedz.Ja na pewno udam się do mojego onkologa i poproszę o te badania zobaczmy co będzie dalej .Pozdrawiam jeszcze raz dziękuje
  Temat: gdzie mam szukać pomocy
atka1972

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 4621

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2011-05-22, 20:12   Temat: gdzie mam szukać pomocy
Witam . mam pytanie nawet kilka i bardzo proszę o odpowiedz lub radę . Jestem po chorobie nowotworowej już 6 lat miałam raka szyjki macicy , usunięto mi wszystko a potem miałam wewnętrzne naświetlania . A teraz od jakiegoś czasu bolą mnie bardzo kości wszystkie na początku to był ból w okolicach bioder , byłam u swojego onkologa skierował mnie na tomograf ale nic nie wyszło i tylko mi powiedział ze tak ma być i skierował mnie do poradni leczenia ból , chodziłam tam przez 2 lata ale tylko dostawałam leki kroplówki na początku pomagały teraz nie i stwierdziłam ze nie będę tam chodzić i się truć , bo każdy lekarz do którego się zgłosiłam to rozkładał ręce . A od jakiegoś czasu mam takie ból że nie mogę sobie z nim poradzić i najgorsze jest to ze bolą mnie wszystkie kości nawet ręce i do tego mam skłonność do siniaków i krwotoków z nosa i jestem cały czas zmęczona , i mam wieczorami dreszcze , ale oczywiście moich lekarzy to nie interesuje słyszę ze tak ma być .Co do moich siniaków i krwotoków z nosa też mają wytłumaczeni ze łykam leki przeciwzakrzepowe ponieważ mam też chore serce ( jestem po zawale serca i mam szczepiony rozrusznik ) .A tak naprawdę nikt mnie nie wyślą na żadne badania i dlatego zrobiłam sobie sama tylko morfologie i ob ale badania nawet dobre mam tylko małą anemie i czegoś za dużo tak [powiedział lekarz rodzinny .A ja bardzo bym chciała ze by mi ktoś pomógł , bo tak dalej nie może być mam dopiero 39 lat a czuje się jakbym miała 100 lat no i ten ból który mi nie daje spokoju i jest coraz silniejszy . Bardzo proszę o pomoc gdzie ja mam się udać ze by mi ktoś pomógł i co ja mam robić i gdzie iść.Ja już nie mam siły chodzić i prosić się o wszystko bo wiem ze i tak nic z tego .Dziękuję za odpowiedz Beata
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group