1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nowotwór jądra - nasieniak (seminoma) z przerzutami
asik

Odpowiedzi: 305
Wyświetleń: 168370

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-03-04, 13:57   Temat: Nowotwór jądra - nasieniak (seminoma) z przerzutami
Gosieńko i Najmłodsza! Moje najszczersze wyrazy współczucia. Niech TEN, który odszedł będzie Wam Aniołem Stróżem
  Temat: Nowotwór jądra - nasieniak (seminoma) z przerzutami
asik

Odpowiedzi: 305
Wyświetleń: 168370

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-02-28, 22:40   Temat: Nowotwór jądra - nasieniak (seminoma) z przerzutami
Nawet nie wiesz jak bardzo ciągle trzymam kciuki. Jak tylko mam chwilkę, zaglądam, czy aby coś napisałaś, mając nadzieję, że to będą pozytywne informacje. Nie znamy się, ale mam wrażenie, że wiem jaką jesteś osobą i bardzo, bardzo Cię podziwiam. Rzadko się odzywam, bo nie chcę, aby ktoś pomyślał, że się wymądrzam, a co ja mogę wiedzieć, skoro bezpośrednio mnie to nie dotknęło. Teraz nie, mieliśmy wiele szczęscia, ale mojej rodziny choroby nie oszczędzały, a zwłaszcza mojej mamy, która przeszła już operaję oponiaka mózgu, ma guzy na tarczycy i teraz jeszcze to zagrożenie rakiem płuc... ale tym razem jest w porządku. Dlatego wydaje mi się, że umiem zrozumieć lęk, jaki dotyka człwieka, którego najbliższy zmaga się z okropnym choróbskiem. Mam nadzieję, że Was też Opatrznośc wysłucha i da jeszcze wielu dobrych dni. Ciągle się modlę i mam nadzieję... Wy także miejcie. Pozdrawiam serdecznie _itsme_
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group