1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: JustynaS1975 - komentarze
asia19

Odpowiedzi: 5129
Wyświetleń: 696703

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2018-05-07, 12:22   Temat: JustynaS1975 - komentarze
Serce rośnie, jak się widzi takie wiadomości. Jesteś jedną z niewielu, która ciągle tu trwa, była chora jako użytkownik i dawała tak wiele dobrej energii. Widziałam, że bierzesz udział w Onkorejsie i bardzo podziwiam :) Wszystkiego dobrego!
  Temat: JustynaS1975 - komentarze
asia19

Odpowiedzi: 5129
Wyświetleń: 696703

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-12-02, 14:26   Temat: JustynaS1975 - komentarze
Witaj Justynko :) Pewnie nic odkrywczego nie napiszę, jak większość tutaj czytuję każdy wątek z różnymi emocjami- ciesząc się z dobrych wyników, wspólnie przeżywając jakieś załamania, dołki, czy po prostu złe wyniki. I jestem bardzo dumna, że istnieje tutaj Twój wątek- mimo że to jedno z najtragiczniejszych "miejsc" w Internecie cieszę się, gdy czytam Twoje mądre i optymistyczne wypowiedzi. To forum jest taką naszą docelową grupą bliskich nam osób, wchodzimy tu po to, żeby podzielić się z bliskimi nam ludźmi- poprzez złe doświadczenia- informacjami. Bardzo, bardzo się cieszę, że u Ciebie jest dobrze, że Ty masz wspaniałe, godne podziwu nastawienie do swojej choroby. Ciężko ludziom chorym zrozumieć chorobę (zrozumieć, nie pogodzić się z nią...), więc tym bardziej podziwiam, że Ty rozumiesz swoją chorobę i walczysz tak, jakbyś robiła to od zawsze :) Pozdrawiam Cię serdecznie i jak tylko będę w stanie jakoś pomóc to na pewno się nie zawaham. Ps. dzięki Tobie postanowiłam coś zmienić w swoim życiu, oczywiście pozytywnie, jak się uda to się podzielę ;)

[ Dodano: 2011-12-02, 14:29 ]
Cytat:
Choroba moim nauczycielem, nie panem. Myśli moje myślami pokoju, a nie udręczenia.

A to zdanie jest niesamowite, jest potwierdzeniem tego wszystkiego, co napisałam wyżej i tego, jak Ty podchodzisz do choroby..
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group