1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz płuca - resekcja i przerzuty
asia19

Odpowiedzi: 476
Wyświetleń: 123100

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-07-16, 22:07   Temat: Guz płuca - resekcja i przerzuty
asereT, jest parking i rzeczywiście dosyć drogi. Jeśli już istnieje konieczność zaparkowania bezpośrednio pod CO, warto wykupić dobowy postój- 20 zł za cały dzień. Bo od godziny to 3 albo 4 złote leci. Ale, ale! Można zaparkować bezpłatnie, bezpiecznie (my tam parkujemy) i blisko od CO- jakieś 300-400 m. To jest zaraz przed hotelem szkoleniowym właśnie przy CO, trzeba 'przejechać' zjazd na parking i zawrócić za jakieś 300 m (jest możliwość) i zjechać w prawo, jak będzie widać stojące samochody (tam teraz coś budują obok, to jest jakaś część CO, ale nie powiem Ci :-( ). Generalnie jest to od ulicy Ciszewskiego- czyli jadąc musicie mieć szpital po lewo, następnie zawrócić i zaparkować po stronie szpitala, bezpośrednio przed nim.
Kurcze, teraz doczytałam, że Ty potrzebujesz parkingu na dłużej najprawdopodobniej :-( Może jak masz grupę inwalidzką i trudną sytuację to idzie się jakoś dogadać z szpitalem, ostatecznie z tym hostelem- tam też jest parking i to jest niedaleko od CO, więc może też pozwolą.
A pisałam o hostelu służewiec, nie warto patrzeć na nazwę, bo jak na hostelowe warunki jest przyzwoity. Mam nadzieję, że administratorzy nie będą mieli za złe- po prostu nie warto płacić 4 razy więcej za dobę! Można tam dojechać autobusem 504- wysiadając na przystanku Gotarda, ale jeśli będziesz zdecydowana, to mogę Ci rozrysować. Kiedy jedziecie?
Z Warszawy nie jestem, ale już nieźle sobie radzę w tamtych rejonach.

[ Dodano: 2011-07-16, 22:08 ]
Ps. powinno się raczej zarezerwować, choć teraz szału mieć raczej nie będą- bo to wakacje, a kto chce w wakacje jechać do stolicy. Zresztą stąd daleko do 'atrakcji' Warszawy.
  Temat: Guz płuca - resekcja i przerzuty
asia19

Odpowiedzi: 476
Wyświetleń: 123100

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-07-15, 19:52   Temat: Guz płuca - resekcja i przerzuty
asereT, jak 1 osoba to 70 zł. Warunki są przyzwoite, a do CO jedzie się 2 przystanki. Jaj będziesz chciała to na PW Ci rozrysuję jak dojść na autobus i do noclegu.
  Temat: Guz płuca - resekcja i przerzuty
asia19

Odpowiedzi: 476
Wyświetleń: 123100

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-07-14, 10:58   Temat: Guz płuca - resekcja i przerzuty
asereT, nie wiem, czy dojazdy z mężem 2 przystanki Ci odpowiadają, ale przy przystanku Gotarda można przenocować za 140 zł w dwie osoby. Łazienka jest na 4 pokoje.

[ Dodano: 2011-07-14, 10:59 ]
I oczywiście też trzymam kciuki i życzę powodzenia na dzisiejszej wizycie. :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group