1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: czerniak złośliwy Clark III 4 mm
arawis

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 108964

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-06-05, 20:02   Temat: czerniak złośliwy Clark III 4 mm
Marcin. wichniar2, dobre wieści :) Czekamy na więcej informacji później.
  Temat: czerniak złośliwy Clark III 4 mm
arawis

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 108964

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-05-30, 23:08   Temat: czerniak złośliwy Clark III 4 mm
Marcin, potwierdzę wszystko to, co napisali poprzednicy. Napisałam do prof. maila z wynikami choroby, odpowiedż była w ciągu bodajze niecałęj godziny, że mam się stawić w najbliższy poniedziałek w CO-I, także ekspresowo. Pisz, nie czekaj. Historia choroby + skany dokumentacji Twojej choroby - myślę, że zostaniesz szybko przyjęty. Pozdrawiam i trzymam nieustannie kciuki za Ciebie :)
  Temat: czerniak złośliwy Clark III 4 mm
arawis

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 108964

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-04-12, 22:36   Temat: czerniak złośliwy Clark III 4 mm
Marcin. wichniar2, dobre wiadomości :) Życzę Ci, żebyś już mu nie musiał dokopywać, bo i tak już za dużo "bramek" sobie postrzelał. Niech ten remis zakończy ten nierówny mecz, bo przeciwnik, nawet jeśli trafią sie karnę, zapewne zostanie przegranym ;) Pozdrawiam i kibicuję Ci, żeby wraz z wiosną wróciło Ci zdrowie do pełni i samych spalonych dla przeciwnika.
  Temat: czerniak złośliwy Clark III 4 mm
arawis

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 108964

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-01-27, 12:05   Temat: czerniak złośliwy Clark III 4 mm
Marcin. wichniar2, Marcin. wichniar2, jesteś bardzo, bardzo dzielny . Wierzę, że dalej masz wsparcie w kimś o kim pisałeś we wcześnieszych wątkach. Niemniej jednak dostaniesz teraz dawkę lekarstw plus chemię, które mogą Cię na początku zwalić z nóg. Ma się kto Tobą zaopiekować, w sensie zawieźć, przywieźć, itp.? Ja osobiście mam przeczucie, że Ci się wszystko poukłada i będzie 4:3 dla Ciebie :)
  Temat: czerniak złośliwy Clark III 4 mm
arawis

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 108964

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-01-27, 00:42   Temat: czerniak złośliwy Clark III 4 mm
Marcin. wichniar2, czytałam Twój wątek kilkakrotnie i skoro tyle razy nie dałeś się przeciwnikowi to teraz też tak na pewno będzie. Już jest :) Rozumiem, że dostaniesz Zelboraf?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group