1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak gdzie szukac pomocy w Kraków
arawis

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 18580

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2019-03-15, 21:57   Temat: Czerniak gdzie szukac pomocy w Kraków
kasiula_f_, to może wydrukujcie te wytyczne i pokarzcie lekarzowi. u mnie jak pokazałam, to podziałało.

[ Dodano: 2019-03-16, 07:49 ]
Pokażcie, miało być. Głupi telefon. Ja mam tak samo. W ciągu 3 lat byłam u 6 różnych lekarzy. Co mogę polecić, to wizyty u młodych lekarzy, jeśli Wam się trafi akurat. Są bardziej empatyczni niż ci starsi stażem. I u nich próbujcie załatwić skierowania na badania, bo to Wam się należy.
  Temat: Czerniak gdzie szukac pomocy w Kraków
arawis

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 18580

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2019-03-15, 16:41   Temat: Czerniak gdzie szukac pomocy w Kraków
kasiula_f_, tutaj http://onkologia.zaleceni...ry_20190214.pdf na stronie 15 masz zalecenia jakie badania powinno się wykonywać dla określonego stadium czerniaka. O ile USG np. jamy brzusznej możecie wykonać prywatnie - nie jest to powalający koszt, to już na takie badania jak RTG płuc czy TK musicie mieć skierowanie. Może zmieńcie lekarza?
  Temat: Czerniak gdzie szukac pomocy w Kraków
arawis

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 18580

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-12-01, 09:01   Temat: Czerniak gdzie szukac pomocy w Kraków
kasiula_f_, miałam ok 3 tygodni. Natomiast ja miałam wstawiony dren i to było wygodniejsze, bo tylko sobie go zmieniałam. Nie wiem czy macie na tym etapie możliwość, żeby go teraz "zamontować". Nie zmienia to jednak faktu, że chłonka musi mieć te swoje 2-3 tygodnie, żeby spłynąć. Nie sądzę, że można to jakoś obejść. Ale o dren może zapytajcie, pozdrawiam :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group