1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 25
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: rak przełyku
anulka111

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 23926

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-01-06, 16:56   Temat: rak przełyku
dziękuje za odpowiedź. Tata miał już operacje w lipcu i teraz się odnowiło. Pytam bo ta onkolog nie mówi przy tacie jakie są rokowania,my cieszyliśmy się z tego że nie ma przerzutów...
  Temat: rak przełyku
anulka111

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 23926

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-01-06, 16:34   Temat: rak przełyku
:( przecież to tylko jeden guz:( to nie ma ratunku?a może kolejna operacja? tata czuję się świetnie
  Temat: rak przełyku
anulka111

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 23926

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-01-06, 10:52   Temat: rak przełyku
a może mi ktoś powiedzieć czy te naświetlania są skuteczne?czy tata może calkiem wyzdrowieć?
  Temat: rak przełyku
anulka111

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 23926

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-01-04, 09:28   Temat: rak przełyku
tata czuję się lepiej...byliśmy wczoraj u onokologa....tomograf wykazał,że nie ma żadnych przerzutów i wody w płucach. jednakże to nie wszystko...powiedziała,że guz który odnowił sie po operacji gdzieś koło tchawicy sie powieksza i ze trzeba go naświetlać,w poniedziałek zrobią bronchoskopie i potem ustalą te naświetlania. Chemii nie będzie bo powiedziała że nie jest potrzebna. Ja to już nie wiem co myśleć ponieważ każdy lekarz mówi co innego... co Wy o tym myślicie?
  Temat: rak przełyku
anulka111

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 23926

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-11-14, 18:59   Temat: rak przełyku
Dłuższy czas nie pisałam... Teraz tata jedzie na balonikowanie ponieważ znowu nie może przełykać i to podobno ma pomóc-czy to bolesny zabieg?nic nie mogę dokładniej znależć o tym w internecie...
  Temat: rak przełyku
anulka111

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 23926

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-10-05, 05:10   Temat: rak przełyku
właśnie tego nie wiem...mama mówi,że może to przeciwwskazanie bo jest woda w płucach i tata jest jeszcze słaby...o co tu chodzi?
  Temat: rak przełyku
anulka111

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 23926

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-10-04, 17:11   Temat: rak przełyku
Witam ponownie:) Jak to możliwe ,że pierwszy opis wyniku tomografu był tragiczny<w płucach woda,zajęte węzły i rak na zespoleniu przełyku itd...> Teraz ten sam wynik tomografu opisywał inny lekarz i wynik nie jest najgorszy<woda z płuc sama powoli schodzi,jest widoczna minimalnie w lewym płucu tylko,na zespoleniu przełyku porobiły się skrzepy pooperacyjne ale to jest normalne i co najważniejsze to nie rak :) węzły nie powiększone. Cieszę się bardzo,bo do tej pory wszystkie wyniki były złe.Tata czuję się coraz lepiej.Chemię ma dostać w styczniu ,wtedy ma nastepną wizytę,jak zejdzie woda z płuc.Dla mnie to jakaś paranoja,bo ten pierwszy lekarz napisał wszystko na NIE ze znakami zapytania obok czyli,że nie jest pewny.Drugi zaś bardzo pozytywnie.Pani onkolog powiedziała,że wynik jest dobry.Będzie miał powtórzony 18 października jeszcze raz.Ale teraz mam nadzieje....
  Temat: rak przełyku
anulka111

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 23926

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-09-26, 17:39   Temat: rak przełyku
to czemu tata czuje się coraz lepiej...? :( mam jeszcze wynik tomografu gdzie miał robiony w olsztynie,teraz jedzie 4 października i ustalą co dalej... posiadam tylko too co wczesniej załączyłąm.
  Temat: rak przełyku
anulka111

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 23926

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-09-26, 13:19   Temat: rak przełyku
wszystko wyszło po operacji... Tata czuję się o wiele lepiej. Tyje i ma duży apetyt. Tomograf nie wyszedł chyba dobrze. Jest po raz drugi woda w obu płucach,już raz tata miał ściąganą-skąd to się bierze? Jakiś torbiel na wątrobie wykryli. Tata wygląga teraz jakby był zdrowy. Będzie miał naświetlania razem z chemią. Ile czasu można żyć z czymś takim???
  Temat: rak przełyku
anulka111

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 23926

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-09-06, 20:45   Temat: rak przełyku
zobaczymy co onkolog powie 20ego.... co zadecyduje...
  Temat: rak przełyku
anulka111

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 23926

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-09-04, 17:37   Temat: rak przełyku
nie dobrze:( czy chemią można zwalczyć te przerzuty na węzłach?bo chyba tylko tam on się przedostał...
  Temat: rak przełyku
anulka111

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 23926

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-09-04, 11:23   Temat: rak przełyku
szkoda,że nikt nie wie:( tata chudni i leży w łóżku.Kilka razy wyszedł na dwór,bardzo szybko się męczy.Onkolo zalecił kolejne badania i dopiero ustalą co dalej ponieważ teraz tata nie nadaję się na chemię.
  Temat: rak przełyku
anulka111

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 23926

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-08-20, 20:59   Temat: rak przełyku
Są już wyniki wycinków pobranych podczas operacji. Bardzo proszę przetłumaczenie tego wyniku, niekoniecznie całego. Jeśli ktoś coś wie proszę pisać. My czekamy na wizytę u onkologa.

  Temat: rak przełyku
anulka111

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 23926

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-08-08, 22:41   Temat: rak przełyku
tak też myślałam:( trzeba czekać na dokładne wyniki...może da się to wyleczyć chemią?!?!
  Temat: rak przełyku
anulka111

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 23926

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-08-08, 20:09   Temat: rak przełyku
nikt nie wie??? :cry:
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group