1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak złośliwy,Clark III,Breslov 2,12 mm, przerzuty
annew32

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 12160

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-08-30, 15:11   Temat: Czerniak złośliwy,Clark III,Breslov 2,12 mm, przerzuty
Witaj Balbina
Ja jestem po prostu przerażona, bo Twój przypadek, to już któryś z kolei przykład pomyłki patomorfologa w diagnozie. Powiem szczerze, że sama się boję, bo usuwałam już 13 znamion, ostatnio z kolana i czekam jeszcze na wynik. Jeszcze niedawno cieszyłam się i odczuwałam ulgę, gdy wynik badań histopatologicznych był dobry, ale teraz to mnie nie uspakaja i odczuwam niepokój, czy, aby na pewno diagnoza została postawiona prawidłowo. Moja koleżanka choruje na czerniaka jest spod Gorzowa i pisała na tym forum Bajda84, u niej 1.5 roku temu patomorfolog postawił złą diagnozę. Basia(Bajda84), odwiedziła już kilku onkologów w Polsce w tym i prof. Mackiewicza w Poznaniu, ale niestety tylko się rozczarowała, nikt nie proponuje jej żadnego leczenia, została sama ze swoją chorobą, nawet prof. Mackiewicz nic jej nie zaproponował, jedynie tylko kontrolne wizyty w Poznaniu, na którą jedzie jutro. Zachęcam, Cię do napisania do niej, mieszkacie niedaleko siebie, możecie się spotkać i porozmawiać osobiście.
Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group