1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Znamiona zmieniające barwę i wygląd
annew32

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 11353

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-07-28, 12:37   Temat: Znamiona zmieniające barwę i wygląd
Gad
Nie ma sensu tracić czasu na zastanawianie się, czy Twoje znamiona to czerniak, czy nie? Umów się na wizytę do dermatologa i pokaż mu niepokojące Cie zmiany. Ja też mam zmiany barwnikowe w okolicy intymnej i bez cienia wstydu pokazuje je dermatologowi podczas wizyt kontrolnych. Chociaż ostatnio przymierzam się do ich usunięcia, gdyż ta okolica jest narażona na ciągłe podrażnienia. Zmiany które opisujesz mogą być naczyniakami, ale uważam, że musisz pójść do lekarza, aby obejrzał Twoje pieprzyki. Teraz wiesz, że ważna jest kontrola swojego ciała poprzez samobadanie(oglądanie), nawet Tych miejsc intymnych. Jeśli chodzi o nagle pojawianie się małych brązowych plamek, to mogą być to znamiona barwnikowe, jest teraz lato, duże nasłonecznienie, być może zażywasz jakieś leki lub pigułki antykoncepcyjne, które są fotouczulające i stąd pojawienie się tych zmian. Ponadto wraz z wiekiem pojawia się coraz więcej pieprzyków, tak jest u mnie, ja mam dosłownie ich wysyp z dnia na dzień. Z drugiej strony zmiany, które pojawiają się u Ciebie, to mogą być wybroczyny, włókniaki, brodawki płaskie(wirusowe), naczyniaki, jest wiele możliwości, dlatego powinnaś skonsultować to z lekarzem.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group