1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi zrazikowy hormonozależny
anna53

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 9736

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-07-30, 17:11   Temat: Witaj Rybka
Mam pytanie do jakiego onkologa byłaś, czyli jakiej specjalizacji ?, ja chodzę i w dalszej przyszłości będę chodzić do chemika, który przepisuje mi hormony. Ja bym się upierała za sprawdzeniem w inny sposób czy to nie sa przerzuty, inne choroby mogą zaczekac jesli by takie z tego wynikały. Do ortopedy bym poszła jak bym upewnila się ze nie sa to zmiany rakowe. Jesli ten Twoj lek w dalszym ciagu będzie cie odsyłał do ortopedy to idz i zrób badanie prywatnie, ale tez musisz miec skierowanie, pozdrawiam annas

[ Dodano: 2011-07-30, 17:18 ]
Rybka przeczytaj jeszcze problem ( post)
Waldemarxx i sobie porownaj sprawy czy sa troche podobne
  Temat: Rak piersi zrazikowy hormonozależny
anna53

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 9736

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-07-29, 20:16   Temat: witaj Rybka!
mie ub. roku zabolały biodra i miednica, bez umówionej wizyty poszłam do lek. chemika i zgłosiłam to, oraz poprosiłam o jakieś badanie kości, wiec dał mi scyntg. kości, zrobiłam i też wykazało gromadzenie znacznika w pewnych miejscach, lek opisujący badanie nie umiał powiedzieć czy to przerzut czy coś innego, wiec zasugerował badanie PET lub inne do wyboru. Lek chemik zlecił mi PET i tam wyszło ze to są zmiany zapalne i zwyrodnieniowe, więc się uspokoiłam. Jeśli Twoj lek chemik nie bedzie Ci chciał wydac na np. PET lub TK ( moze to byc oszczednosc) to poproś o prywatne skier na takie badanie, jeśli nie to weź zaświadczenie że takie badanie nie jest ci wskazane. Patrz tez czy lek. opisuje to wszystko co mu zgłaszasz w Twojej karcie choroby, pozdrawiam annas

[ Dodano: 2011-07-29, 20:21 ]
A powinnaś udać się do lek. ktory Cię ostatnio leczył to chyba był chemik skoro brałaś hormonoterapię, więc udaj się do niego !
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group