1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak sutka przewodowy inwazyjny
anna53

Odpowiedzi: 197
Wyświetleń: 72391

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2018-09-27, 20:07   Temat: Rak sutka przewodowy inwazyjny
może poproś o dokładniejsze bad obrazowe np TK RM
  Temat: Rak sutka przewodowy inwazyjny
anna53

Odpowiedzi: 197
Wyświetleń: 72391

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-08-24, 22:04   Temat: Wtaj Asia19!
przeczytałam jeszcze raz Twój wątek i nie dowiedziałam się, a Ty chyba nie napisałaś , jakie mama miała receptory, oprócz HER-2 (-), pozdrawiam annas
  Temat: Rak sutka przewodowy inwazyjny
anna53

Odpowiedzi: 197
Wyświetleń: 72391

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-04-10, 19:52   Temat: Witaj Asia 19
moim zdaniem na kontrolę zaleczenia rany pooperacyjnej mama powinna zgłosić się do Por. Chir. Przyszp. Onkologicznej tam gdzie była operowana, a na siągnięcia chłonki moze chodzić sobie tam w miejscu zamieszkania, ponewaz lek na onkolgii mają same takie przypadki i orientują się czy wszystko z raną jest oky. nie wiadomo czy lek. tam w Płocku powinien wyciskać krwiaka, a np. trzeba było moze robic okłady na wchłonięcie się krwiaka, w ten sposob moze uszkodzić miejsce rany - takie jest moje zdanie. Do takiej Por. Chir. Onkolnie trzeba miec skierowania tylko idzie się na wniosek Karty Infor. ze szpitala. Takie są zwyczaje przynajmniej w moim szpitalu, pacjentki z poza mojego wojew przyjeżdzaja i mają zdejmowane szwy, jak cos jest nie wporzadku to odrazu maja konsultacje na miejscu.
Co do gimnastyki rehabilit. reki dostaje się od lek z Por. Chir. Onkol. skierowanie do Por. Rehabilit onkolog, oni wiedza jakie ćwiczenia wolno im wykonywac oraz masaże str. operowanej. wszystko odbywa sie po zdjęciu szwów, poźniej jest przerwa na chemię, po chemii znow rehabilitacja aż do naswietleń, pozniej po naswietleniach jest przerwa az skora wydobrzeje. Tak jest w moim szpitalu w Kielcach. Jak chcesz coś wiedzięc to pytaj, pozdrawiam anna

[ Dodano: 2011-04-10, 19:54 ]
Przepraszam zapomniałam napisac wyrazy - nie trzeba miec skierowania
  Temat: Rak sutka przewodowy inwazyjny
anna53

Odpowiedzi: 197
Wyświetleń: 72391

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-04-02, 19:52   Temat: Witaj Asiu19
Moim zdaniem lek. operacujacy mamę powinien oznaczyć węzeł wartowniczy,ja miałam taką propozycję od mojego lek, jakbym usuwała częściowo pierś, ale wyraziłam zgodę na całkowite usunięcie piersi ( bo to jest pewniejsze przy raku przewodowym ), a co do usuniecia węzłow chłonnych pachowych,to też umowiłam się z lek. operujacym, ze jak bedzie chociaz jeden coś zmieniony ( zobaczy podczas operacji ) to usuwa wszystkie, bo poco jeszcze raz mnie operowac i sie znieczulac ( ponoc to jest standard gdy choc jeden jest zmieniony ) - bo to jest rak przewodowy i mikro komórki moga byc jeszcze w innych wezłach. Chciałam tez Ci nadmienic, ze moje wezły były nie zmienione w USG, pozdrawiam Anna
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group