1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi przewodowy inwazyjny niskozróżnicowany
anna53

Odpowiedzi: 219
Wyświetleń: 63751

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-09-13, 19:41   Temat: Erin !
Jak mama wróciła do samochodu to trzeba było Tobie iść i poprosic póki karta byla w gabinecie, to mam jeszcze pytanie, to był ten wynik czy go nie było ?. Skad lek. podjął taka decyzje. A moze by zmienić lek. U nas w Kielcach, jest taki zwyczaj, ze chodzi się na kontrolę tylko do tego co od początku nas zaczął leczyć. A odbywa to się tak : kiedy lek. informuje mnie ze mam np. za 3-4 tyg lub miesiac przyjśc na kontrol, to u nas idzie się do rejstracji i zapisuje się wizytę do tego lek. zawsze trafiam na tego samego lek. Chyba ze jest okres urlopowy to moze trafic się 1 raz wizyta u innego lekarza.
To ma też dobrą stronę, bo jest szansa aby zmienic lekarza na innego !, pozdrawiam anna
  Temat: Rak piersi przewodowy inwazyjny niskozróżnicowany
anna53

Odpowiedzi: 219
Wyświetleń: 63751

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-07-26, 18:55   Temat: Witaj Erin29 !
Tym bardziej powinnaś z nim porozmawiać, ze on tez moze zachorować, by się przebadał, np na raka prostaty. Jeśli on od was się oddalił, to wspomnij mu, ze jego tez ta choroba moze dopasc, poproś go żeby zrobił to dla ciebie i Twoich przyszłych dzieci. Wspmnij ze jestes w grupie zwiększonego ryzyka, jesli w jego rodzinie tez wystapiły przypadki raka, a i On też moze sie dowiedzieć czy może zachorować, pozdrawiam annas
  Temat: Rak piersi przewodowy inwazyjny niskozróżnicowany
anna53

Odpowiedzi: 219
Wyświetleń: 63751

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-07-25, 20:40   Temat: Witaj Erin29 !
To, że u Twojej mamy nie wykazano mutacji to jeszcze nie jest w 100 % pewne, ze u Ciebie ta choroba nie wystąpi, mogą być inne uwarunkowania. U mnie też nie stwierdzono mutacji tych genów i jeszcze innych, ale żeby moja córka była pewniejsza Pani dr z Por. Genetycznej kazała przyjść też mojemu mężowi, aby porobic też badania genetyczne, bo ponoć 50 % genów jest od mamy, a drugie od taty, pozdrawiam annas
  Temat: Rak piersi przewodowy inwazyjny niskozróżnicowany
anna53

Odpowiedzi: 219
Wyświetleń: 63751

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-01-20, 19:20   Temat: Rak piersi przewodowy inwazyjny niskozróżnicowany
Witaj Erin 29 !

Ja bym na Twoim miejscu dopilnowala osobiscie czy wynik TK już jest i czy jest dobry, bo nie zawsze informują a tylko liczą na to ze pacjent zglosi sie sam. W pacjenta interesie jest odebrac wynik i isc do lek na kontrolę, anna



[następne komentarze]
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group