1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz trzona trzustki, meta na wątrobie a zachowanie szpitala
ankita

Odpowiedzi: 50
Wyświetleń: 26578

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-05-08, 20:55   Temat: Guz trzona trzustki, meta na wątrobie a zachowanie szpitala
Tak mi przykro, trzymaj się... Zrobiłaś wszystko co można było w tak krótkim czasie... Ta choroba jest po prostu straszna i bezwzględna :(
  Temat: Guz trzona trzustki, meta na wątrobie a zachowanie szpitala
ankita

Odpowiedzi: 50
Wyświetleń: 26578

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-04-06, 08:47   Temat: Guz trzona trzustki, meta na wątrobie a zachowanie szpitala
Jak będę wiedzieć więcej o cybernożach od lekarzy z Ostrawy i Niemiec dam Ci znać. We wtorek do nich napiszę. Zapytam o przypadki kiedy stosowali cybernoż i jakie efekty. Trzymajcie się!
  Temat: Guz trzona trzustki, meta na wątrobie a zachowanie szpitala
ankita

Odpowiedzi: 50
Wyświetleń: 26578

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-03-27, 21:16   Temat: Guz trzona trzustki, meta na wątrobie a zachowanie szpitala
26 kwietnia termin biopsji? MOją mamę zdiagnozowali 3 tygodnie temu. Biopsję część specjlistów odradziła ale ttylko dlatego że mama ma mie ć operacje więc będą widzieć co to jest jak otworzą. a operacja ma być 3 kwietnia. Ja robiłam tak że nagrałam mamy badania na płytę i jeździłam do wszystkich specjalistów w kraju - szukając kogoś kto podejmie sie operacji. Natychmiast na własne żądanie wypisałam mamę ze szpitala - w domu jest spokojniejsza, ma dobrą dietę, jest z nami. Najlepiej jak najszybciej udać sie do dobrego onkologa lub chirurga onkologa - z jakiego jesteście miasta?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group