1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nowotwór złośliwy trzustki, nieoperacyjny. Metoda nanoknife
ania1979

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4375

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2018-06-28, 21:15   Temat: Nowotwór złośliwy trzustki, nieoperacyjny. Metoda nanoknife
Oczywiscie, wysylam
  Temat: Nowotwór złośliwy trzustki, nieoperacyjny. Metoda nanoknife
ania1979

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4375

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2018-06-26, 21:30   Temat: Nowotwór złośliwy trzustki, nieoperacyjny. Metoda nanoknife
Hej,
mój Tato przeszedł zabieg Nanoknife w lutym 2017r. To była otwarta operacja, więc powrót do sił przebiegał podobnie, jak po takiej właśnie operacji... A nawet dłużej, bo w przeciągu trzech tygodni Tato mój był otwierany dwukrotnie (za pierwszych razem stwierdzono nieresekcyjność guza, stąd nanoknife). U Taty nanoknife dotyczył wznowy choroby. Są ośrodki komercyjne, które kwalifikują do zabiegu osoby, którym ta metoda nie jest już w stanie pomóc. W naszym przypadku kwalifikacja i operacja odbyły się w WUMie na Banacha w Warszawie. Myślę, że ta metoda, jeśli jest odpowiednia kwalifikacja, przynosi w połączeniu z chemią efekty. My nie żałujemy decyzji, wręcz cieszymy się z niej. Ostatni PET Taty z kwietnia tego roku wykazał resztkowe zmiany metaboliczne (SUV 2,5). Służę pomocą, jeśli będziesz mieć jeszcze jakieś wątpliwości.
Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki
ania
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group