1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 9
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak płuca z przerzutami do mózgu u mojego kochanego taty
ania007

Odpowiedzi: 81
Wyświetleń: 59732

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-06-11, 22:09   Temat: Rak płuca z przerzutami do mózgu u mojego kochanego taty
Dajesz rade?????????
  Temat: Rak płuca z przerzutami do mózgu u mojego kochanego taty
ania007

Odpowiedzi: 81
Wyświetleń: 59732

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-06-06, 22:05   Temat: Rak płuca z przerzutami do mózgu u mojego kochanego taty
I tylko wspomnienia wracają, godzina po godzinie , dzień po dniu co by było gdyby...Ból tak bardzo boli. Szok!!! Wiem co czujesz i jest mi tak przykro, trzymaj sie, całuje i ściskam
  Temat: Rak płuca z przerzutami do mózgu u mojego kochanego taty
ania007

Odpowiedzi: 81
Wyświetleń: 59732

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-06-03, 21:14   Temat: Rak płuca z przerzutami do mózgu u mojego kochanego taty
Kochanie dopiero siadłam , czytam i nie wierzę po prostu łzy płyną mi z oczu i serce mi pęka wiem jak to boli, mój tatuś odszedł miesiąc temu.Słów mi brak aby ukoić Wasz ból.Wyrazy współczucia.Jeżeli masz ochotę na placz to płacz naprawdę pomaga.

[ Dodano: 2010-06-03, 21:41 ]
Mogę Was pocieszyć tylko jednym Tatuś już nie cierpi a to najważniejsze.Jutro też jest dzień i mama Was potrzebuje, dbajcie o mame.Potrzebowałam trochę czasu aby łzy przestały płynąc stąd ta przerwa . Trzymaj sie skarbie.
  Temat: Rak płuca z przerzutami do mózgu u mojego kochanego taty
ania007

Odpowiedzi: 81
Wyświetleń: 59732

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-06-03, 09:06   Temat: Rak płuca z przerzutami do mózgu u mojego kochanego taty
Naprawdę nie wiem kochanie co mam Ci poradzić na te opuchnięte nogi.Mój tatuś też to przechodził.W ostatnich dniach dostawał już tylko morfinę aby nie cierpieć z bólu.Jak pomyśle o tej paskudnej chorobie to mnie po prostu szlak trafia i chce mi się wyć.Mam nadzieje że Twoje życzenia się spełnią i Tato będzie z wami jeszcze jutro, pojutrze i.. w następne dni.Trzymajcie się.
  Temat: Rak płuca z przerzutami do mózgu u mojego kochanego taty
ania007

Odpowiedzi: 81
Wyświetleń: 59732

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-06-01, 00:27   Temat: Rak płuca z przerzutami do mózgu u mojego kochanego taty
Trzymaj sie skarbie, wszyscy się trzymajcie.Niech noc będzie dla Was spokojna.Dobranoc.
  Temat: Rak płuca z przerzutami do mózgu u mojego kochanego taty
ania007

Odpowiedzi: 81
Wyświetleń: 59732

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-05-31, 15:17   Temat: Rak płuca z przerzutami do mózgu u mojego kochanego taty
Mój tato pojechał do szpitala bo miał kłopoty z moczem po prostu go nie było. Spuchły mu nogi , rece a tak wogóle to chyba cały był opuchnięty a brzuch wyglądał okropnie, duży jak balon.Lekarz powiedział że wysiadły nerki. Byliśmy przerażeni tym widokiem bo tata bardzo się męczył.Po dwóch dniach jakimś cudem udało się przywrócić pracę nerek ale jak to nam powiedziano może ostatni raz. Kochana nie wiem jak mam Ci to powiedzieć ale proszę bądźcie przy tacie cały czas bo to rzeczywiście może być końcowy etap choroby. Mój tao wyrzucał tlen z nosa, nie chciał jeśc wypluwał wszystko i bardzo się wyciszył co nas dziwiło i nawet kaszel był mniejszy. Trzymajcie się kochani.
  Temat: Rak płuca z przerzutami do mózgu u mojego kochanego taty
ania007

Odpowiedzi: 81
Wyświetleń: 59732

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-05-22, 21:09   Temat: Rak płuca z przerzutami do mózgu u mojego kochanego taty
Opiekujcie się tatą tak jak najlepiej potraficie, lekarze na pewno Wam pomogą i mam nadzieje ze czas będzie waszym sprzymierzeńcem.A jak tata będzie już w domu to zobaczysz, będziecie wiedziały co zrobić i jak postąpić aby mu pomóc.Man nadzieje że tata da rade i wróci z Wami do domu. Pozdrawiam Was i mocno ściskam.
  Temat: Rak płuca z przerzutami do mózgu u mojego kochanego taty
ania007

Odpowiedzi: 81
Wyświetleń: 59732

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-05-20, 15:30   Temat: Rak płuca z przerzutami do mózgu u mojego kochanego taty
Mam nadzieje ze widziałaś się już z tata i że jest dobrze.Pozdrawiam Was wszystkich
  Temat: Rak płuca z przerzutami do mózgu u mojego kochanego taty
ania007

Odpowiedzi: 81
Wyświetleń: 59732

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-05-14, 15:51   Temat: Rak płuca z przerzutami do mózgu u mojego kochanego taty
Wiem co czujesz i jest mi tak bardzo przykro że Ty też musisz patrzeć na cierpienia swojego taty.Przyjeżdżaj więc do taty jak najszybciej bo z tą chorobą trudno jest wygrać. Oto nr. gg 11938532 jeżeli będziesz miała tylko ochotę na rozmowę. Bądź silna i bądźcie z tatą bo bardzo teraz tego potrzebuje, wiem coś o tym.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group