1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi przewodowy - przerzuty do wątroby i do kości
anettus

Odpowiedzi: 191
Wyświetleń: 84190

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-11-29, 12:59   Temat: Rak piersi przewodowy - przerzuty do wątroby i do kości
Soju przytulam Cię mocno, nawet nie wiesz jak bardzo mi przykro. Nie wiem czy będzie to dla Ciebie pocieszeniem ale doskonale wiem co teraz czujesz jak bardzo Ci ciężko. Pamiętaj ze pół roku temu przechodziłam przez to samo i gdybyś potrzebowała wsparcia , rozmowy lub tylko wspólnego milczenia to możesz na mnie liczyć.
  Temat: Rak piersi przewodowy - przerzuty do wątroby i do kości
anettus

Odpowiedzi: 191
Wyświetleń: 84190

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-12-13, 14:43   Temat: Rak piersi przewodowy - przerzuty do wątroby i do kości
Witaj soja, dość długo się nie odzywasz, co u was ? Jak sie czuje Twoja mama ? Czekamy na dobre wieści ! Pozdrawiam !
  Temat: Rak piersi przewodowy - przerzuty do wątroby i do kości
anettus

Odpowiedzi: 191
Wyświetleń: 84190

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-09-24, 13:06   Temat: Rak piersi przewodowy - przerzuty do wątroby i do kości
Soja czekamy na jakies wieści, czemu się nie odzywasz ! Jak się czuje mama, otrzymała nową chemie, martwimy sie o was !
  Temat: Rak piersi przewodowy - przerzuty do wątroby i do kości
anettus

Odpowiedzi: 191
Wyświetleń: 84190

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-08-27, 14:26   Temat: Rak piersi przewodowy - przerzuty do wątroby i do kości
Och Soja nawet nie wiesz jak ja Cię rozumiem. Uwierz mi , że dokładniem wiem co czujesz, każda z nas martwi sie o swoją mamę. Ten psychiczny niepokój i zamiartwianie sie co przyniesie kolejny dzień lub tydzień po prostu nas wyniszczają, ale ja cały czas staram sie tłumaczyc sobie , że ona mimo że chora to jednak jest przy mnie. A co bedzie jak jej zabraknie - w moim przypadku zostane kompletnie sama , nie mam taty bo zabrał go nowotwór, nie mam rodzeństwa, zostane sama jak palec. Wiem mam męża i dzieci, ale przecież mame ma się tylko JEDNĄ. Jestem z Tobą i trzymam kciuki aby kolejna dawka chemii zadziałała tak dobrze jak poprzednia. Wiem , że mieszkamy blisko siebie może kiedyś spotkamy się w realu i wtedy sobie pogadamy. Trzymaj się pozdrawiam Cię serdecznie i ściskam mocno !
  Temat: Rak piersi przewodowy - przerzuty do wątroby i do kości
anettus

Odpowiedzi: 191
Wyświetleń: 84190

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-08-09, 09:55   Temat: Rak piersi przewodowy - przerzuty do wątroby i do kości
Witaj soja ! Super , że obejdzie się bez Twojej operacji na jaskrę. Swoją drogą długo czekacie na wyniki TK , mozna wiedzieć gdzie było robione badanie, u nas zazwyczaj wyniki sa po ok. 3-7 dniach. Pozdrawiam i ściskam Was mocno !
  Temat: Rak piersi przewodowy - przerzuty do wątroby i do kości
anettus

Odpowiedzi: 191
Wyświetleń: 84190

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2009-07-27, 12:33   Temat: Rak piersi przewodowy - przerzuty do wątroby i do kości
Hej Soja co u was słychać, jak czuje sie mama i co z twoim EEG głowy? Napisz coś bo długo sie nie odzywasz. U nas troszke sie pogarsza mam jest troche słabsza i puchnie jej noga, poza tym bez zmian. pozdrawiam.
  Temat: Rak piersi przewodowy - przerzuty do wątroby i do kości
anettus

Odpowiedzi: 191
Wyświetleń: 84190

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2009-06-15, 08:47   Temat: Rak piersi przewodowy - przerzuty do wątroby i do kości
Witaj Soja!
Właśnie przeczytałam ze mama dostaje chemie, czyzby zmiany na wątrobie ruszyły - napisz coś wiecej jak mama sie czuje. I oczywiscie co u ciebie bo wyczytałam ze i ty masz jakieś problemy zdrowotne. Pozdrawiam was serdeczne!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group