1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 12
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: rak płaskonabłonkowy pluca prawego
ananav

Odpowiedzi: 242
Wyświetleń: 86212

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-04-20, 21:30   Temat: rak płaskonabłonkowy pluca prawego
:uhm!: |uscisk|
  Temat: rak płaskonabłonkowy pluca prawego
ananav

Odpowiedzi: 242
Wyświetleń: 86212

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-01-05, 00:08   Temat: rak płaskonabłonkowy pluca prawego
Bardzo dobra wiadomosc
Pozdrowionka

[ Komentarz dodany przez Moderatora: absenteeism: 2013-01-05, 16:35 ]
Przypominam o istnieniu wątku kciukowego Maćka.

  Temat: rak płaskonabłonkowy pluca prawego
ananav

Odpowiedzi: 242
Wyświetleń: 86212

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-08-29, 23:10   Temat: rak płaskonabłonkowy pluca prawego
Nie czytalam nigdzie o tym , ze nie robi sie przed chemia TK
W przypadku mojej Mamy , nie podano by 4 chemii bez kontrolnego TK
i tak miala Tk w srode a chyba w piatek 4 chemia...
Jak rowniez P doktor powiedziala , ze beda to TK po 3 chemii traktowac jako wyjsciowe bo sami nie mogli przed chemia zrobic TK bo nie bylo juz na to czasu , a guz na TK , ktore bylo przed diagnoza jakies 3 tyg mogl jeszcze do chemii urosnac
  Temat: rak płaskonabłonkowy pluca prawego
ananav

Odpowiedzi: 242
Wyświetleń: 86212

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-08-28, 18:31   Temat: rak płaskonabłonkowy pluca prawego
no, na prawde opadaja....!!!
Mamusia lezala w szpitalu na pulmonologii w marcu i bylo glosno , ze otwieraja , a pozniej sama czytalam artykul ze w maju ma byc otwarta , za wprowadzenie w blad ...bardzo przepraszam
Mamusia moja jest przed 6 chemia i przed ewentualna radioterapia.... i nawet same myslalysmy by moze do sw. barbary na radioterpie sie przeniesie....
a tu nic :(

Mama dostala sie na onologie do Katowic na raciborska, po jakis tam protekcjach ( z dnia na dzien ) bo przyznam sie ze o onkologii w D.G. prawie nic nie wiemy jedynie ,ze to polsko - amerykanska klinika.
A na raciborskiej sa najkrotsze terminy , Mama juz kilka razy sie spotkala z Pania na oddziale , ktora bedac z Zabrza wybrala Katowice a nie Gliwice z powodu dlugiego oczekiwania

3mam kciuki by jutro Tata wszystko pomyslnie zalatwil

pozdrawiam
  Temat: rak płaskonabłonkowy pluca prawego
ananav

Odpowiedzi: 242
Wyświetleń: 86212

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-08-24, 23:42   Temat: rak płaskonabłonkowy pluca prawego
Maciek76, jedz we wtorek z Tata na oddzial , domagaj sie leczenia....a jak dalej bedzie jakas sciema szukaj konsultacji onkologicznej prywatnie....
dzielilam sie z Toba moimi doswiadczeniami jak i rowniez od 2 dni mowilam mojej Mamia ze w św barbarze jest nowy oddzial onkologii i w momencie kiedy jest przed 6-ta chemia i przed naswietleniami mozemy pomyslec o zmianie szpitala . (Mamusia mieszka na Pogonii) bo Mama tak nie lubi szpitala na raciborskiej w katowicach
I czekalam na Twoje informacje , ze ta wszystko hula jak nalezy ....
i liczylam , wierzylam , ze tam ok....a tu ..niewiadoma

Masz juz tyle wiedzy , wiedzy z tego forum , ze na pewno bedziesz walczyl najlepiej
pozdrawiam
  Temat: rak płaskonabłonkowy pluca prawego
ananav

Odpowiedzi: 242
Wyświetleń: 86212

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-08-20, 23:12   Temat: rak płaskonabłonkowy pluca prawego
Witaj , ordynatorem pulmonologii jest dr Bold .... ( moja Mamusia bardzo go chwali i milo wspomina ) on raczej sam nie poda chemii , ale w maju otwarto w tym szpitalu oddzial onkologii i chemioterapii , wiec wszystko w jak najlepszym porzadku
pozdrawiam
  Temat: rak płaskonabłonkowy pluca prawego
ananav

Odpowiedzi: 242
Wyświetleń: 86212

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-08-03, 21:55   Temat: rak płaskonabłonkowy pluca prawego
bardzo dobrze ,ze operacja sie odbyla :-)
że sie zakwalikowal.....to na prawde jest maly procent , przy nowotworze pluc
byle do przodu

pozdrawiam
  Temat: rak płaskonabłonkowy pluca prawego
ananav

Odpowiedzi: 242
Wyświetleń: 86212

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-07-30, 14:06   Temat: rak płaskonabłonkowy pluca prawego
Zgadzam sie ze smutasek1983, tam na wynik czeka sie krotko , jedzie badanie do BB i nam powiedzial dr Bubel , ze najprawdopodobniej bedzie na drugi dzien cos juz wiadomo ....ale cos tam sie zepsulo w laboratorium i zadne wyniki nie dotarly do Bystrej ,wynik byl po 5 dniach ( w tym sobota i niedziela).
Powiedz Tacie niech sie trzyma jest naprawde w dobrych rekach
pozdrawiam
  Temat: rak płaskonabłonkowy pluca prawego
ananav

Odpowiedzi: 242
Wyświetleń: 86212

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-07-30, 13:36   Temat: rak płaskonabłonkowy pluca prawego
Witaj , mojej Mamie tez tam pobierali krew z ucha co bylo dla nas nowoscia , jak i rowniez robili wymazy z nosa i jamy ustnej ....nie wiedziec po co ))
pozdrawiam
  Temat: rak płaskonabłonkowy pluca prawego
ananav

Odpowiedzi: 242
Wyświetleń: 86212

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-07-28, 22:06   Temat: rak płaskonabłonkowy pluca prawego
3mam kciuki
Ja w Bystrej nocowalam 3 dni w pensjonacie "salamanrda" wysoko na ul.fałata , w dniu , w ktorym Mamusia miała badanie EBUS bylam juz u Niej o 7ej rano i bardzo sie ucieszyla bo wystraszona byla na maxa papierami , ktore jej dali do podpisania , ze sie zgadza i wszystkie mozliwe objawy uboczne.
Pewne jest , ze ordynator jest konkretny i nie owija w bawelne w rozmowie z mezszczyznami , takie mam doswiadczenie.

pozdrawiam
  Temat: rak płaskonabłonkowy pluca prawego
ananav

Odpowiedzi: 242
Wyświetleń: 86212

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-07-21, 08:49   Temat: rak płaskonabłonkowy pluca prawego
Na pewno tak bylo , ja uczestniczylam w konsultacji Mamusi , ordynatora z pulmunologii i ordynatora z Bystrej ...dr Brulinski mial na laptopie obraz TK i na podstawie tego zakwalifikowal Mamusie do dalszej obslugi w Bystrej . Nie potrzeba wynikow , opisu , takiemu fachowcowi ...sam zobaczyl obraz i juz
pozdrawiam
  Temat: rak płaskonabłonkowy pluca prawego
ananav

Odpowiedzi: 242
Wyświetleń: 86212

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-07-19, 17:17   Temat: rak płaskonabłonkowy pluca prawego
witaj , moja mama tez byla kierowana z św.barbary do Bystrej , moge z pelna swiadomoscia powiedziec , ze szpital ten jest bardzo wysokiej jakosci a sam ordynator b. dobry fachowiec ,jak taka podjal decyzje i zaklepal juz termin to jest pewny , ze sie uda , twoj tata ma duza szanse na operacje i to jest bardzo dobra wiadomosc.
Moja podpowiedz , pilnujcie przy wypisie z sosnowca o wydanie plytki z TK , bo nam jej nie dano , a my zaaferowani choroba mamusi nie pamietyalismy o tym , a dzisiaj czekamy ponad 2 tyg na odtworzenie tej plytki z archiwum przez informatykow szpitalnych.
Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group