1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Do Tych, którzy pozostali...
anakin

Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 30793

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-07-31, 18:50   Temat: Do Tych, którzy pozostali...
w ciągu 12-tu lat walki z chorobami nowotworowymi nigdy nie Tracił nadziei, ani się nie poddawał. Kilka razy był zupełnie wyleczony, nigdy nie patrzył wstecz. Skończył liceum, zaczął studia, nigdy się nie żalił. Od Takich ludzi trzeba uczyć się życia, Oni umieli cieszyć się chwilą, My po prostu jesteśmy słabi ( albo po prostu na tą chwile myślimy i po co tu żyć, zabijać się za czymś, czy to warto?)
  Temat: Do Tych, którzy pozostali...
anakin

Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 30793

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-07-31, 18:16   Temat: Do Tych, którzy pozostali...
Wiem że Nikt Nam nie pomoże. Zapomnieć nie możemy, żal zostanie, ból zostanie ,tęsknota zostanie, ale wspomnień Nam nikt nie zabierze, tych lat, i szczęśliwych chwil spędzonych z Nimi nikt nam nie zabierze.
  Temat: Do Tych, którzy pozostali...
anakin

Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 30793

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-07-31, 18:00   Temat: Do Tych, którzy pozostali...
Sorki , ale ja sobie to wyobrażam. Ja z żoną pochowaliśmy syna na początku miesiąca.Coś nieco wiemy o życiu. Wiedzieliśmy że ten dzień musi kiedyś nadejść, ale i tak nie byliśmy przygotowani jak po za naszymi plecami ludzie gadali. Też nie wiem kiedy zaczniemy żyć?Co dzień to gorzej-.......
  Temat: Do Tych, którzy pozostali...
anakin

Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 30793

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-07-31, 17:34   Temat: Do Tych, którzy pozostali...
Rodzina zawsze ma najwięcej do powiedzenia. Ile razy byli w odwiedzinach? Ale później wszyscy dali na mszę i na pewno wszyscy na te msze chodzili?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group