1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 10
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: leukopenia- czy to grożna choroba?
ana7

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 71653

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2010-04-18, 08:13   Temat: leukopenia- czy to grożna choroba?
DZIĘKUJĘ. !!! - chyba jednorazowy, kazał pokazać się w lipcu, szczerze to wyników nawet nie widziałam, bo od razu pielęgniarka, zanosi je do gabinetu, lekarz je obejrzał i powiedział że wszystko ok. Potem się zgapiłam bo, mogłam poprosić o odkserowanie ich w rejestracji. :-(
ZUFED jesteś kochana!!! :cmok:
  Temat: leukopenia- czy to grożna choroba?
ana7

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 71653

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2010-04-17, 19:11   Temat: leukopenia- czy to grożna choroba?
jesteście kochane!!!! DZIĘKUJE!!!
wszystko ok.
jestem zdrowa :-D
nie chciałam zawracać WAM głowy. Wszystko w porządku. Bardzo się cieszę!!!!!

we wtorek jade z moim przedmężem ;) do łodzi, bo z nim nie jest wesolo, ale to opiszę w innym wątku..
  Temat: leukopenia- czy to grożna choroba?
ana7

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 71653

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2010-03-24, 19:14   Temat: leukopenia- czy to grożna choroba?
jestem po wizycie, zalecenia powtórzyć morfologię i żelazo ale tam w Łodzi i kontrola 12 kwietnia. DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM za wsparcie!!!
  Temat: leukopenia- czy to grożna choroba?
ana7

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 71653

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2010-03-15, 20:09   Temat: leukopenia- czy to grożna choroba?
jesteś kochana. Duży ukłon w Twoją stronę!!!
  Temat: leukopenia- czy to grożna choroba?
ana7

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 71653

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2010-03-15, 16:21   Temat: leukopenia- czy to grożna choroba?
czy to może tak być że odebrałam wyniki, ( badania robiłam dziś) i sa one lepsze?
WBC 3,44
HCT 34,0
HBG 11,5
Czy w ciągu dwóch tygodni poziom leukocytów tak mógł wzrosnąć? może po prostu byłam osłabiona i tak wyszły. Teraz wizyta u hematologa nie jest konieczna, z tego co zauważyłam wiele osób ma takie leukocyty, taka moja widocznie uroda
NADZIEJA również dziękuję!
  Temat: leukopenia- czy to grożna choroba?
ana7

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 71653

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2010-03-14, 10:48   Temat: leukopenia- czy to grożna choroba?
DZIĘKI KOCHANIE......
  Temat: leukopenia- czy to grożna choroba?
ana7

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 71653

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2010-03-12, 19:14   Temat: leukopenia- czy to grożna choroba?
Zufed wielkie dzięki.Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru, mam nadzieję że będzie dobrze, odezwę się .
24 marca mam wizytę, więc dam znać, pa
  Temat: leukopenia- czy to grożna choroba?
ana7

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 71653

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2010-03-12, 08:52   Temat: leukopenia- czy to grożna choroba?
dziękuję, a juz myślałam że sobie odpuszczę to wizytę u hematologa, dziękuję bardzo
  Temat: leukopenia- czy to grożna choroba?
ana7

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 71653

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2010-03-11, 14:07   Temat: leukopenia- czy to grożna choroba?
dZIĘKUJĘ BARDZO, POZDRAWIAM
  Temat: leukopenia- czy to grożna choroba?
ana7

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 71653

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2010-03-11, 11:43   Temat: leukopenia- czy to grożna choroba?
lekarz stwierdził u mnie leukopenię, Mój poziom leukocytów we wrzesniu wyniósł 3,37, a teraz w marcu spadł 2,53.
HCT 33,5. Mam skierowanie do poradni hematologicznej, czy to coś grożnego?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group