1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Mutacja BRCA1, diagnostyka guzka, jak szybko rośnie nowotwór
amri

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 25729

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-11-12, 19:26   Temat: Mutacja BRCA1, diagnostyka guzka, jak szybko rośnie nowotwór
jei, skoro pisałaś o Olsztynie... Może spróbujesz w Euromedic w Olsztynie - http://www.euromedic.pl/centrum-22.html

Ja miałam robić w ŚCO w Kielcach, ale w dniu wizyty okazało się, że mają zepsuty aparat. Kolejna wizyta miała być za co najmniej 2 tygodnie. Dlatego umówiłam się do Euromedic w Kielcach. Mają bardzo dobrą opinię. Wizytę mam w poniedziałek, wyniki mają być w ciągu max. 3 dni. Ja idę prywatnie, ale wiem, że można też robić na NFZ tylko terminy odleglejsze niestety - a mnie zależy na czasie
  Temat: Mutacja BRCA1, diagnostyka guzka, jak szybko rośnie nowotwór
amri

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 25729

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-11-12, 18:47   Temat: Mutacja BRCA1, diagnostyka guzka, jak szybko rośnie nowotwór
jei, przejrzy sobie wyniki z googli - REZONANS MAGNETYCZNY - PODLASKIE, na pewno znajdziesz coś w pobliżu. A lekarka nie powiedziała ci, gdzie możesz wykonać to badanie :?ale?:

Myślę, że wynik USG pocieszający, ale niech się bardziej doświadczenie wypowiedzą :roll:
  Temat: Mutacja BRCA1, diagnostyka guzka, jak szybko rośnie nowotwór
amri

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 25729

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-11-12, 16:27   Temat: Re: po wizycie
jei napisał/a:
rezonans nie wiem gdzie zrobić, bo u nas w mieście i okolicy nie robią. morfologia dobra.
Nie wiemy, gdzie mieszkasz, więc trudno coś podpowiedzieć :roll:
Może poszukaj w necie, gdzie najbliżej w Twojej okolicy robią :roll:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group